web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اسپالتی: آتالانتا-رم هجومی خواهد بود

اسپالتی: آتالانتا-رم هجومی خواهد بود

آوریل 16, 2016 - 5:11 ب.ظ
آگوستینو
, ,
362 بازدید

در آستانه دیدار با آتالانتا، لوچانو اسپالتی سرمربی رم در نشست مطبوعاتی حاضر شد و گفتگویی با خبرنگاران داشت.

سرمربی رم تایید کرد که چند بازیکن به دلیل مصدومیت قادر به همراهی تیم نیستند.

«نوربرت گیومبر، یاگو فالکه و صالح اوچان قادر به بازی نیستند.»

«ما معمولا وسط روز تمرین می کنیم، به همین خاطر زمان برگزاری این مسابقه برای ما ایده آل است. وقتی در روسیه با زنیت بودم، برخی چیزها را یاد گرفتم. ما یک بار در تومسک، سیبری، بازی کردیم، جایی که سفر هوایی پنج ساعته داشت و چهار ساعت هم اختلاف زمانی. ما هشت صبح به وقت خودمان آن بازی را انجام دادیم.»

«همان به من یاد داد که باید در هر ساعتی بازی کرد، با هر درجه حرارتی، و این موضوعی است که باید در ایتالیا هم به آن عادت کنیم. تلویزیون الزاماتی دارد و ما باید برای هر زمانی آماده باشیم.»

«آتالانتا تیمی است که سعی می کند از ویژگی های خودش بهره ببرد و ادی ریا می داند که چطور بهترین بازیها را از این تیم بگیرد. آنها مهاجمانی سریع دارند که می توانند در جناحین مشکل ساز شوند، به همین خاطر بازی ای هجومی است که در آن هر نتیجه ای ممکن است.»

جالوروسی هنوز در پی رسیدن به رده دوم سری آ است، اما تساوی خانگی 1-1 برابر بولونیا مأیوس کننده بود.

«ادین ژکو بازیکنی قدرتمند است که یکشنبه وضعیت سختی داشت، چون دچار مشکل عضلانی شده بود، در غیر این صورت به او به عنوان یار ثابت بازی می دادم. احتمالا فردا از او استفاده می کنم، مگر اینکه مسئله ای پیش بیاید.»

«با فرانچسکو توتی بستگی به این دارد که قرار است چه نوع بازی ای انجام دهیم، ولی او را هم مدنظر دارم.»

فدارسیون فوتبال ایتالیا اعلام کرده که به زودی داوران برای قضاوت بهتر از تصاویر تلویزیونی استفاده خواهند کرد، اما اسپالتی ایده های دیگری هم دارد.

«در نهایت، کاملا صحیح است. اینکه تیم ها در طول مسابقه واقعا به آن چه لیاقتش را دارند برسند درست است. من هم چیز دیگری اضافه می کنم، {محاسبه} زمان واقعی که در زمین بازی می کنید(اشاره به تلف کردن وقت مسابقه به شکل های مختلف). دوست دارم پنج تعویض انجام دهم، به علاوه یکی برای گلر.»

«اینکه کل قدرت تیم دیده شود درست است نه فقط آنهایی که تصمیم می گیرید به آنها در ترکیب ثابت بازی دهید.»

فردا هواداران رم حق سفر به برگامو برای حضور در ورزشگاه را ندارند. هواداران رم و آتالانتا رابطه خوبی ندارند و مسئولان نگران مسائل امنیتی هستند.

«اینکه بدون هواداران بازی کنیم زیان آور است، ولی چون ما تیمی قوی داریم به هر صورت باید ببریم – همان طور که قبلا چند بار در طول این فصل چنین کاری کردیم.»

دیروز محرومیت چهار جلسه ای گونزالو ایگواین به سه جلسه کاهش یافت و بدین ترتیب مهاجم آرژانتینی ناپلی می تواند مقابل رم بازی کند.

«اگر من بازیکنی تاثیرگذار داشتم که محروم بود بیشتر روی این تمرکز می کردم که به بقیه اعضای تیم بگویم که در هر شرایطی می توانند پیروز شوند. اینکه ناپلی ایگواین را داشته باشد یا نه موضوع مهمی نیست، ما باید نشان دهیم که هم سطح آنها هستیم یا حتی بهتر.»

«اگر منتظر بمانیم و امیدوار باشیم که ایگواین نباشد واقعا نشان دهنده ضعف است. می خواهیم با قدرت کاملشان با آنها روبه رو شویم، در آن صورت دلچسب تر خواهد بود.»

از اسپالتی پرسیده شد که آیا در تابستان با ناپُلی مذاکره کرد.

«با باشگاه های زیادی صحبت کردم، ولی اگر در این مورد صحبت کنم در واقع دارم کاری را می کنم که بازیکنان در حال حاضر نباید انجامش دهند. شایعات بازار دائما از جانب دوستان مطرح می شوند، از جمله مسائلی که فقط شما می دانید و مسائلی که فقط من می دانم، شایعات در مورد آینده و گذشته.»

«این موضوع تا ژوئن اینجا هستیم پابرجاست و بقیه مسائل اهمیتی ندارند. باشگاه قراردادی در دست دارد، به همین خاطر بقیه مسائل بی ربط هستند.»

*

کلیپ جدید و استثنایی ermes79 از کاپیتان توتی ♥

3 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.