web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » گارسیا: باید به فکر آتالانتا و باته باشیم

گارسیا: باید به فکر آتالانتا و باته باشیم

نوامبر 25, 2015 - 1:58 ق.ظ
آگوستینو
, ,
683 بازدید

پس از شکست 6-1 مقابل بارسلونا، رودی گارسیا سرمربی رم تاکید کرده که تیمش قادر به ارائه بازی ای بهتر نبوده و در کل شرایط گروه E برای صعود آنها به مرحله بعدی لیگ قهرمانان عوض نشده است.

جالوروسی متحمل شکست سنگینی شد، اما هنوز بخت بسیار خوبی برای صعود به مرحله بعدی دارد. در صورتی که رم مقابل باته بوریسف به پیروزی برسد به دور بعدی صعود می کند، بدون توجه به نتیجه دیدار بایر لورکوزن-بارسلونا. حتی یک مساوی هم برای صعود رم کافی است، البته به شرطی که بایر نتواند بارسا را شکست دهد.

گارسیا به خبرنگار مدیاست پرمیوم گفت: «چه می توانیم بگوییم؟ تیمی فرا زمینی هستند و شکست ناپذیر. در حال حاضر اصلا نمی شود مقابل آنها بازی کرد.»

«چیزی عوض نمی شود، ما هنوز هم اگر می خواهیم به جمع 16 تیم برسیم باید باته را شکست دهیم. کل کاری که باید انجام شود همین است.»

«بارسلونا گلهایی فوق العاده زد، فقط به گل سوم لوئیس سوارز نگاه کنید، آنها ترکیبی پر از بازیکنان بزرگ دارند و در حاضر هیچکس نمی تواند آنها را متوقف کند.»

«اصلا نگران نیستم. بدیهی است که هیچکس از باخت خوشش نمی آید، اما این شکست اصلا مثل شکستمان مقابل بایرن مونیخ نیست. با تواضع وارد میدان شدیم و می توانستیم پیش بیافتیم، اما بی تردید بارسلونا تیم قوی تری است.»

«می توانستیم زودتر گل بزنیم و کمی بسته تر بازی کنیم. هر کاری که می شد را امتحان کردم، ما سریعا آنها را پرس می کردیم، اما حتی با وجود حضور همه بازیکنان در دفاع دو گل خوردیم.»

«اگر ادین زودتر گل می زد باز هم به نظرم بازی را در نهایت می باختیم. خیلی زود توپ را از دست می دادیم. پس از وقت استراحت سیستم را عوض کردم، سعی کردیم پرس کنیم و همه توپ هایی که پشت دفاع ریخته می شدند را قطع کنیم، اما در آخر چیزی عوض نشد.»

«چیزی نیست که به خاطرش بازیکنانم را سرزنش کنم، جز اینکه می توانستیم در نیمه اول بهتر از توپ ها استفاده کنیم و می توانستیم گل بزنیم، ولی کسب پیروزی در اینجا غیرممکن است.»

«این نتیجه و مهمتر از هر چیزی بازی بارسلونا بیشتر نشان می دهد که در بازی رفت با آنها چقدر خوب بودیم و چقدر تساوی 1-1 برایمان با ارزش خواهد بود.»

«همان طور که گفتم بارسلونا حالا در ابرهاست و نیازی به این نتیجه نبود تا بفهمیم چقدر قوی هستند. با آن سطح خیلی فاصله داریم، اما آنها احتمالا بهترین تیم جهان هستند.»

«مشخص است که ناراحت شدم، تلخ است که با چنین نتیجه ای باختیم، ولی فقط باید به فکر شکست دادن آتالانتا در سری آ و مهمتر از آن کسب پیروزی برابر باته بوریسف باشیم.»

«به دانیله دروسی و راجا ناینگولان، که یک کارت تا محرومیت فاصله دارد، استراحت دادم تا برای بازی سرنوشت ساز آنها را داشته باشیم.»

«در نیمه دوم هم باید به الساندرو فلورنزی و میرالم پیانیچ استراحت می دادم.»

57 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.