web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » پیش بینی کارشناسان سایت گل درباره ی سرنوشت یورو 2012

پیش بینی کارشناسان سایت گل درباره ی سرنوشت یورو 2012

ژوئن 8, 2012 - 4:13 ب.ظ
الیاس شایان فر
,
1,049 بازدید

تورنمنت باشکوه جام ملتهای اروپا ، روز جمعه در لهستان و اوکراین آغاز خواهد شد. اما چه تیمی جام را فتح خواهد کرد؟ کدام مدعی، ناموفق خواهد بود؟ کدام ستاره ها خواهند درخشید؟ کارشناسان 16 تیم حاضر در جام، پیش بینی های خود را از یورو 2012 بیان کردند .

کارشناسان 16 تیم حاضر در جام، نظرات خود را در این زمینه ها اعلام کردند: قهرمان، آقای گل، شگفتی سازان، کم فروغ ترین تیم مدعی، بهترین بازیکن، ستاره ی جوان تورنمنت.

آیا آنها قدرت جادویی پیش بینی را دارند؟ و یا به ویروس “پله ” دچار هستند؟

نتیجه ی پیش بینی های ای این 16 کارشناس سایت گل، این گونه بود:
.

قهرمان

در میان کارشناسان سایت گل، آلمان بخت اول قهرمانی را دارد. در میان 16 کارشناس سایت گل، 10 نفر تیم یواخیم لو را قهرمان یورو می دانند. مدافع عنوان قهرمانی، اسپانیا، تنها از دیدگاه سه کارشناس به قهرمانی دست خواهد یافت. از طرفی 2 کارشناس نیز از تیم احیا شده ی فرانسه و یک نفر نیز از هلند به عنوان قهرمان محتمل یاد کردند.
.

آقای گل

اگر آلمان مدعی نخست قهرمانی در لهستان و اوکراین به شمار می آید، کریم بنزما به عنوان بخت نخست کسب عنوان آقای گلی شناخته شد. 8 کارشناس سایت گل از این مهاجم فرانسوی به عنوان برنده ی محتمل کفش طلای تورنمنت یاد کردند. رابین فن پرسی و روبرت لواندووسکی نیز هر کدام دو رای را به خود اختصاص دادند.
.

شگفتی سازان

پنج کارشناس سایت گل اعتقاد دارند که لهستان، یکی از دو میزبان جام، به احتمال قوی در این تورنمنت شگفتی همگان را بر می انگیزد. دیگر کارشناسان اعتقاد دارند که فرانسه و کرواسی نیز به مراحل بالای این تورنمنت خواهند رسید، هر کدام از این دو تیم 5 رای را به خود اختصاص دادند و دو رای نیز به اوکراین رسید.
.

مدعی ناموفق

در این زمینه، دو تیم بیشترین رای را به خود اختصاص دادند و جای تعجب نیست که هر دو پیش از آغاز تورنمنت دست به گریبان مشکلات فراوان بودند. هفت کارشناس، ایتالیای بحران زده را به عنوان مدعی ناموفق پیش بینی کردند و انگلیس، که با بحران مصدومیت دست و پنجه نرم می کند، چهار رای را به خود اختصاص داد.
.

بهترین بازیکن

در این زمینه نیز، شانس یک گزینه بسیار بیشتر از دیگران است. 7 کارشناس سایت گل اعتقاد دارند که مسعود اوزیل، بازی ساز آلمان، بهترین بازیکن جام خواهد بود. آندرس اینیستا، فرانک ریبری و باستین شوایناشتایگر نیز هر کدام دو رای را به خود اختصاص دادند.
.

ستاره ی جوان تورنمنت

در این زمینه، رقابت بسیار نزدیک بود. 5 کارشناس اعتقاد دارند که ماریو گوتزه، بهترین بازیکن جوان تورنمنت لقب خواهد گرفت. از طرفی یان امویلا ، که در سطح باشگاهی مشتریان زیادی را به دنبال خود کشانده، سه رای را به خود اختصاص داد. پاپادوپولوس و آندره شورله نیز هر کدام دو رای را به خود اختصاص دادند.
.
گل

96 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.