web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » اوسوالدو، رم، رئال و جَگِر

اوسوالدو، رم، رئال و جَگِر

ژوئن 2, 2012 - 5:22 ب.ظ
الیاس شایان فر
, ,
656 بازدید

به گزارش RomaNews.ir، پابلو دانیل اوسوالدو در مصاحبه ای صحبت هایی راجب رئال، درگیری اش با اریک لاملا و همچنین مجسمه میگ جگرش انجام داد.
مهاجم شماره 9 رم در مصاحبه ای با تلویزیون آرژانتین در مورد زندگی حرفه ای اش از جمله پیوستنش از اسپانیول به رم در تابستان گذشته صحبت کرد.
” پیوستن به رم برای من یک گام بسیار عظیم بود. لالیگا آسان تر است اما باید بگویم که من در رم خیلی خوشحال هستم. ”
مهاجم ایتالیایی – آرژانتینی رم گفت: ” دوست دارم یک روز در آرژانتین بازی کنم. رویای من بازی در تیم بوکاجونیورز است. ”
” من از علاقه رئال مادرید به خودم خبر دارم اما تا کنون هیچگونه پیشنهادی دریافت نکرده ام. با این حال می توانم بگویم که در یک مسابقه خیریه، زین الدین زیدان، به من گفت که میخواهد من در رئال مادرید بازی کنم … ”
با این حال برترین گلزن این فصل رم در فصل اول حضورش در رم ماجرا های زیادی داشت. از اخراج هایش گرفته تا درگیری اش با اریک لاملا در رختکن!
” بعضی از بازیکنان ایتالیایی فکر می کنند ستاره هالیوود هستد. اما وقتی فرانچسکو توتی را دیدم، بسیار متعجب شدم. او به عنوان یک افسانه در رم زندگی می کند اما بسیار طبیعی رفتار می کند و پسر جالب و شوخی است. ”
” چیزی که میان من و لاملا به وجود آمد، یک هیجان و رفتار لحظه ای بود. این برای من خیلی آزار دهنده است که من همیشه توپ را می خواهم و اعتراف می کنم که مهاجم فوق العاده خودخواهی هستم! ”
” اگرچه این اتفاق چیزی نبود. اگر من پای چپ لاملا را داشتم، توپ را به هیچکسی پاس نمی دادم! هیچ چیز شخصی نبود. این اتفاق حتی در برابر توتی هم رخ داده است. ”
اوسوالدو در آرژانتین به دنیا آمد و در آنجا بزرگ شد اما چون اجداد او و پدر بزرگش در ایتالیا بودند، او تصمیم گرفت به ایتالیا بیاید و برای تیم زیر 21 ساله های ایتالیا بازی کرد.
” من شک و تردید زیادی داشتم. با خانواده و دوستانم صحبت کردم. من منتظر شانس حضور در تیم آرژانتین بودم اما دیدم که بازیکنان بهتر و زیادی جلوتر از من قرار دارند و برایم بازی کردن در تیم ملی آرژانتین دشوار می شد. ”
” می خواستم کمی بیشتر در این مورد فکر کنم اما نیاز به دادن یک پاسخ فوری داشتم بنابراین به ایتالیا بله را گفتم. این که در یورو 2012 حضور ندارم برایم شرم آور است اما امیدوارم بتوانم در جام جهانی حضور پیدا کنم. ”
اوسوالدو در پایان صحبت هایش در مورد خانه اش گفت.
” من یک مجسمه میگ جگر (Mick Jagger) در خانه ام دارم. من عاشق داشتن یک گروه راک هستم! من همچنین یک ماشین کوچک دارم که با رنگ آرژانتین و صورت دیگو مارادونا بر روی یکی از در هایش، نقاشی شده است. اما من نمی توانم آن را در رم استفاده کنم چرا که رنگ ماشین، رنگ تیم لاتزیو است! اگر روزی بتوانم با مارادونا ملاقاتی داشته باشم، این ماشین را به عنوان هدیه به او می دهم. ”
.

39 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.