web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » AsRoma27 یک ساله شد

AsRoma27 یک ساله شد

خرداد 12, 1391 - 4:00 ق.ظ
الیاس شایان فر
,
1,635 بازدید

12 خرداد ماه بود که AsRoma27.Com – RomaNews.ir (خبرگزاری و کانون هواداران رم در ایران) به صورت رسمی فعالیتش را آغاز نمود و حالا یک سال از آن روز می گذرد و با یاری و توجهات خداوند متعال و کمک های دوستان و کاربران عزیز امروز اولین سال تولد رومانیوز را با کاربران عزیز جشن می گیریم. با وجود تمامی مشکلاتی که در طول یک ساله گذشته مدیران و کاربران با آن دست و پنجه نرم کردند بازهم این سایت سعی کرد تا به همان قوت و پایداری به کار خود ادامه دهد.
در این یک سال همواره تلاش نموده ایم که در راستای رضایت و نیاز بازدیدکننده هایمان قدم بگذاریم و امیدواریم که توانسته باشیم جایگاه کوچکی در دنیای مجازی شما داشته باشیم.
به یاری خداوند منان و حضور دلگرم کننده و مستمر شما عزیزان، بر خود میبالیم که توانستیم یکسال در خدمت شما دوستان بوده و امروز با افتخار اولین سالگرد تاسیس سایت آ اس رما 27 . کام را به تمامی شما کاربران محترم و همیشگی سایت، تبریک عرض نماییم.
در دومین سال سایت و فصل جدید سری آ قصد داریم در هر چه بهتر شدن امکانات برای احساس راحتی بیشتر شما در سایت بکوشیم و امید است تا به زودی با تغییراتی متنوع و جدید در خدمت شما عزیزان رمی باشیم.
.
تیم مدیریت

78 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.