web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم 1-0 اینتر

آ اس رم

0-1

اینترمیلان

تاریخ: سوم مهر 89
ورزشگاه: المپیکوی رم
داور: مورگانتی

میرکو ووچینیچ

جیالوروسی امشب در دیداری فوق العاده حساس باید پذیرای شاگردان بنیتز باشد. این دیدار برای تیفوسی ها ارزش فوق العاده ای دارد. چراکه هر نتیجه ای ممکن است سرنوشت رم را کاملا تغییر دهد. یک برد می تواند تمام کابوس های اوایل فصل را به فراموشی بسپارد و رم باز هم به جمع مدعیان بازگردد و تیمی با ثبات و قدرتمند در هر 3 جام تبدیل شود. و یک باخت نیز می تواند رم را در بحران عمیق تری فرو برد که بیرون امدن از آن کار راحتی نباشد.

گرگها از زخمی که در بازی با برشا توسط داوری خوردند بسیار خمشگین هستند و مطمئنا در این بازی برای اثبات خود از همه چیز خود مایه خواهند گذاشت. چه بسا اگر امشب سایر عوامل پشت پرده تاثیری در این بازی نگذارند، رم بتواند اینتر را مقتدرانه شکست دهد.

رانیری در خصوص این بازی گفته است که این بازی می تواند سکوی پرتاپ رم به سمت پیروزی ها باشد و رم با برد اینتر می تواند از بحران خارج شود و تمام حوادث تلخ این 1 ماه اخیر را فراموش کنند.

در پی پخش شدن خبرها راجع به بازی رم و برشا، در ایتالیا همه این بازی را زیر ذره بین قرار دادند و همگان به این موضوع پی بردند که چندین پنالتی محرز برای رم اعلام نشده و پنالتی و اخراج مکسز نیز اشتباه بوده است. بنیتز نیز در پی صحبت هایی که گفته میشد شاید بازهم بر ضد رم سوت زده شود گفته است: “من به فوتبال پاک و همچنین به داوران ایتالیایی ایمان دارم. امیدوارم چنینی اتفاقاتی دیگر رخ ندهد و شاهد داوری های بی نقصی باشیم. داوری در بازی رم و اینتر می تواند آزمایش بزرگی برای تیم داوری ایتالیا باشد. بیایید به این موضوعات فکر نکنیم و فوتبال پاک بازی کنیم.”

در این دیدار رم به سختی توانست چندین بازیکن کلیدی خود را در آخرین لحظات به بازی برساند. گفته می شود ریسه به این دیدار می رسد و سخت نیز تمرین کرده است. اما کاملا مشخص نیست که از ابتدا حضور پیدا کند یا نه. اما خود نیز اعلام آمادگی کرده است.

توتی و دروسی نیز از مصدومیت رهایی پیدا کرده و به این بازی می رسند. مکسز به دلیل محرومیت این بازی حضور ندارد. سرجیو و تادی نیز مصدوم هستند. محرومیت بوردیسو نیز پایان یافته است و در ترکیب حضور دارد.

در تیم اینتر نیز تیاگو موتا، ماتراتزی، ساموئل و زانتی به دلیل مصدومیت در ترکیب اصلی حضور نخواهند داشت.

میزبان: آ اس رم
سرمربی: کلودیو رانیری
سیستم: 1-3-2-4

27 سرجیو
3 کاستلینی
29 بوردیسو
4 خوان
77 کاستی
20 پروتا
7 پیزارو
16 دروسی
94 منز
10 توتی
22 بوریلو

مهمان:اینترمیلان
سیستم: 2-4-4

1 سزار
13 مایکون
6 لوسیو
2 کوردوبا
26 چیوو
19 کامبیاسو
5 استانکوویچ
10 اشنایدر
27 پاندف
9 اتوئو
22 میلیتو

جالوروسی در هفته پنجم مسابقات سری آ رو در روی تیم صدرنشین سری آ ، اینتر میلان قرار گرفت که در پایان و با گل دقیقه 92 میرکو ووچینیچ موفق شد از سد اینتر بگذرد.

بازی با حفظ احتیاط از سوی هر دو تیم آغاز شد. در نیمه اول این دیدار فرانچسکو توتی فرمانده بی چون و چرای رم در حملات بود. توتی با لیدری خود و هدایت بازیکنان به راحتی تیم را رو به جلو و به دروازه اینتر نزدیک میکرد. اما حضور مدافعان مستحکمی چون لوسیو و کوردوبا مانع از گلزنی رمی ها میشد.

اینتری ها نیز با استفاده از خلاقیت اشنایدر حملاتی را بر روی دروازه رم تدارک دیدند. مهمترین خطری که بر روی دروازه رم در نیمه اول بوجود آمد شوت سرکش و تماشایی استانکوویچ بود که با برخود به تیر دروازه به بیرون رفت.

لوبونت در دروازه رم فوق العاده آسیب پذیر نشان داد اما نمایش خوب خوان ، بوردیسو و کاستی مانع از پیدایش موقعیت های خطرناک گلزنی بر روی دروازه رم شد. تنها در یک صحنه و در نیمه دوم خوان یک اشتباه مرگبار انجام داد که به واسطه این اشتباه ساموئل اتوئو در زوایه ای بسته با لوبونت تک به تک شد که توپ اتوئو با بی دقتی به بیرون رفت.

رمی ها که فوق العاده نسبت به بازی با برشا معترض بودند در این دیدار و در همان دقایق اولیه بازی به خاطر ضربه ای که لوسیو به مارکو بوریلو درون محوطه جریمه وارد کرد سخت اعتراض کردند اما مورگانتی اعتقادی به خطا نداشت تا بازی در نیمه اول بدون گل زده به پایان برسد.

در نیمه دوم گرگ ها یک تنه حمله کردند و همانند گلادیاتورهای روم باستان شرافت مندانه جنگیدند. در نیمه دوم جرمی منز بارها از سمت راست حملاتی را بر روی دروازه اینتر انجام داد و با تکنیک خارق العاده خود بارها کریستین چیوو را از پیش رو برداشت. کاپیتان توتی در نیمه دوم مغز متفکر رمی ها در سازماندهی حملات بود. بازگشت ریسه به ترکیب و هماهنگی فوق العاده جان آرنه ریسه با فرانچسکو توتی باعث شده بود ریسه از سمت چپ توپ های زیادی بر روی دروازه اینتر ارسال کند. اما به دلیل بستن فضاها توسط بازیکنان اینتر، رمی ها نتوانستند از قدرت شوت زنی فرانچسکو توتی ، جان آرنه ریسه و دروسی استفاده کنند.

بهترین موقعیتی که در نیمه دوم رم از دست داد بر روی اشتباه سزار و هوش ذکاوت تحسن برانگیز کاپیتان توتی بدست آمد. سزار توپی که در دستانش قرار داشت را بر زمین انداخت و در حالی که فکرش را هم نمیکرد کاپیتان توتی به سمت او برگردد مجبور شد بار دیگر توپ را لمس کند تا مورگانتی یک خطای دو ضرب از روی خط شش قدم دروازه اینتر به سود رم بگیرد!

این موقعیت خوب را کاپیتان توتی از دست داد. در ادامه رانیری با تعویض توتی، منز و بوریلو و جایگزینی بریگی، باپتیستا و میرکو ووچینیچ باعث شد تا رمی ها رو به قدرت خلاقیت میرکو ووچینیچ و باپتیستا که در شرایط سخت معمولا تیم را نجات میدهند بیاورد.

در آخرین دقایق وقت های تلف شده این دیدار ستاره مونته نگرویی جالوروسی با یک ضربه سر مهارنشدنی موفق شد اولین پیروزی رم در فصل 11-2010 را به ارمغان بیاورد. سال گذشته نیز در دیدار رفت دو تیم و در سن سیرو میرکو ووچینیچ موفق شد بالاتر از لوسیو با یک ضربه سر فوق العاده برای رمی ها گلزنی کند.

با این برد رمی ها با روحیه ای مضاعف به مصاف کلوچ رومانی خواهند رفت و با توجه به اینکه بازی با کلوچ در المپیکو خواهد بود میتوانند بدون خستگی سفر و با باقی ماندن در رم خود را برای این بازی مهم آماده کنند

27

سرجیو

3

کاستلینی

29

بوردیسو

4

خوان

77

کاستی

20

پروتا

7

پیزارو

16

دروسی

94

منز

10

توتی

22

بوریلو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

آ اس رم

اینترمیلان

1

سزار

13

مایکون

6

لوسیو

2

کوردوبا

26

چیوو

19

کامبیاسو

5

استانکوویچ

10

اشنایدر

27

پاندف

9

اتوئو

22

میلیتو

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

شنبه, سپتامبر 25th, 2010
فراز رحمانیان
,