web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » یوونتوس 3-0 آ اس رم

یوونتوس

0-3

آ اس رم

تاریخ: سه شنبه 4 بهمن 1390
ورزشگاه: المپیکو تورین
داور: لوکا بانتی
کانالهای پخش: Al Jazeera Sport +1 - RAI 1 (FREE) - ~ TRT HD (Free

جاکرینی 6'
دل پیرو 30'
کیائر (گل به خودی) 90'

دو تیم یوونتوس و رم باید راس ساعت 23:15 در المپیکوی تورین و در مرحله 1/4 نهایی کوپا ایتالیا به مصاف هم بروند.
این بازی به صورت تک بازی انجام می شود. حساسیت های این بازی از هر نظر، بر جذابیت های بازی اضافه می کند. نبردی سخت که اگر از هر نظر به آن بنگریم متوجه حساسیت های فوق العاده ی این بازی می شویم.
نبردی میان دو مربی جوان که در بازی قبلی شان نتوانستند بر دیگری غلبه کنند. اگرچه مربی رم با بدشانسی مواجه شد!
در بازی قبلی خبری از الکس دل پیرو نبود و او 90 دقیقه روی نیمکت تماشاگر بازی بود. اما اگر دل پیرو در این بازی به میدان برود می توان نبرد او و توتی بزرگ را نبرد دیدنی و بزرگی عنوان کرد. توتی در دیدار قبلی دو تیم پنالتی حساسی را از دست داد که مانع برد رم شد. پس از این بازی نیز هواداران توتی را عامل باخت رم عنوان کردند اما در دیدار های اخیر توتی فوق العاده با انگیزه ظاهر شده و بدون شک انگیزه های او برای گلزنی در این دیدار دو چندان باشند.
دو تیم به دنبال نشان دادن توانایی های شان هستند. یوونتوس هنوز اولین باختش در این فصل را تجربه نکرده، اگرچه رم می توانست اولین تیمی باشد که شکست یووه را رقم می زند اما موفق نشد. حال گرگها به دنبال شکست این رکورد هستند. نیم فصل گذشت و یووه شکستی متحمل نشد. حال شاید رم بتواند در اولین دیدار پس از نیم فصل اول، آن هم در رقابت های کوپا بتواند یووه را مغلوب کند تا هم این رکورد را بشکند و هم از راهیابی یووه به مراحل بالاتر جلوگیری کند. رم هم هفته به هفته خطرناک تر و زنده تر می شود. گرگ های پایتخت که چندین هفته است از خواب غفلت بیدار شده اند و به رقیبان خود رحم نمی کنند در 6 بازی اخیر خود تنها 1 تساوی 1-1 برابر بیانکونری کسب کرده اند و در 5 دیدار دیگر به پیروزی رسیده اند. اکنون گلادیاتور ها به دنبال 5 امین برد پیاپی خود هستند. دو تیم یووه و رم هر دو به کسب اولین ستاره نقره ای در کوپا می اندیشند. این دو پرافتخار ترین تیم های رقابت های کوپا ایتالیا هستند و با 9 قهرمانی تنها 1 جام دیگر با کسب ستاره نقره ای فاصله دارند. از سویی هم بانوی پیر 17 سال است که نتوانسته کوپا را به دست بیاورد! آخرین بار آنها موفق شدند در سال 1995 قهرمان کوپا ایتالیا شوند. نکته جالب این بازی نبرد دوباره دو تیم در مرحله 1/4 نهایی است. فصل گذشته نیز دو تیم در این مرحله و در تورین به مصاف هم رفتند که رم به راحتی و با دو گل فوق العاده زیبای میرکو ووچینیچ و رودریگو تادی موفق شدند یووه را مغلوب کنند.
باید دید آیا امسال یکی از این دو تیم فاتح کوپا می شوند یا بار دیگر قهرمانی شان و کسب ستاره نقره ای به تعویق می افتد؟!
یوونتوس در این دیدار جیجی بوفون و میرکو ووچینیچ را به دلیل استراحتی که کونته به آنها داده است در اختیار ندارد. الیا، مارکیزیو و په په نیز به دلیل مصدومیت قادر به همراهی میزبان نخواهند بود و حضور کوالیارلا نیز در هاله ای از ابهام قرار دارد. در سوی دیگر رمیها 5 بازیکن غایب دارند. گفته می شد شاید دنیله دروسی بتواند به این دیدار برسد اما او این بازی را هم همانند بازی قبلی برابر چزنا از دست داد. پابلو اوسوالدو و دیوید پیزارو هم همچنان مصدوم اند و سیسینیو هم نامش در لیست دعوت شدگان رم قرار گرفته نشده است. نیکولاس بوردیسو هم که تا پایان فصل از میادین دور خواهد بود.
.

پیش بینی ما: یوونتوس 1-2 رم
پیش بینی گل: یوونتوس 2-1 رم

میزبان: یوونتوس
سرمربی: آنتونیو کونته
سیستم: 3-4-3

30 استوراری
26 لیشت اشتاینر
15 بارزاگلی
19 بونوچی
3 کیه لینی
34 مارونه
21 پیرلو
24 جاکرینی
28 استیگاریبیا
22 بوریلو
10 دل پیرو

مهمان:آ اس رم
سرمربی: لوئیس انریکه
سیستم: 2-1-3-4

24 استکلنبرگ
3 خوزه آنخل
5 هاینزه
44 کِر
11 تادی
30 سیمپلیسیو
19 گاگو
15 پیانیچ
14 بویان
8 لاملا
10 توتی

یوونتوس با پیروزی سه بر صفر مقابل رم ده‌نفره به مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی ایتالیا راه یافت.
به این ترتیب یووه در مرحله نیمه‌نهایی با برنده دیدار لاتزیو و میلان روبرو خواهد شد که در هر صورت دیدار جذابی پیش رو است.
در دقیقه 6 بود که یوونتوس به گل رسید. آندره‌آ بارزالی پاسی خوش‌بینانه و 30 متری ارسال کرد که به امانوئله جاکرینی رسید و او بدون اشتباه دروازه مارتن استکلنبرگ را از فاصله 8 متری گشود.
این گل باعث شد رم آشفته شود و یوونتوس بازی را بیشتر در اختیار بگیرد. بانوی پیر در ضدحملات خطرناک بود و در دقیقه 30 به گل دوم رسید. ضربه بسیار محکم مارکو استوراری به مارکو بوریلو رسید و او با کنار زدن سیمون کیائر توپ را به دل‌پیرو سپرد و او هم آن را به گل دوم تبدیل کرد. دل‌پیرو ابتدا خواست توپ را به بوریلو برگرداند اما توپ به رودریگو تادی برخورد کرد و خود دل‌پیرو آن را به گل تبدیل کرد.
تمامی امیدهای رم برای جبران نتیجه در دقیقه 68 از دست رفت، زمانی که اریک لاملا به دلیل لگد زدن بدون توپ به جورجیو کیه‌لینی با کارت قرمز مستقیم اخراج شد.
ضربه فابیو کوالیارلا در دقیقه 78 به تیر دروازه رم برخورد کرد. اما سانتر او در دقیقه 90 بود که با ضربه سر سیمون کیائر وارد دروازه رم شد و این مدافع گل سوم را به اشتباه وارد دروازه خودی کرد.

30

استوراری

26

لیشت اشتاینر

15

بارزاگلی

19

بونوچی

3

کیه لینی

34

مارونه

21

پیرلو

24

جاکرینی

28

استیگاریبیا

22

بوریلو

10

دل پیرو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

یوونتوس

آ اس رم

24

استکلنبرگ

3

خوزه آنخل

5

هاینزه

44

کِر

11

تادی

30

سیمپلیسیو

19

گاگو

15

پیانیچ

14

بویان

8

لاملا

10

توتی

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

دوشنبه, ژانویه 23rd, 2012
الیاس شایان فر
,