web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » کالیاری 5-1 آ اس رم

کالیاری

1-5

Roma

تاریخ: 20 شهریور 1389
ورزشگاه: سنت الیا
داور: سلی

رم میخواهد مدعی شود!
تیم رانیری پس از کسب نتیجه ی غیرقابل انتظار مقابل چزنا , حالا باید 2امتیاز هدر رفته را در سنت الیا و در مقابل تیم کالیاری جبران کند . این بازی امشب ساعت 23.15 اغاز می شود تا گرگها نشان بدهند در چه سطحی هستند و آیا میتوان روی انها برای فتح اسکودتو حساب باز کرد یا خیر ! اگرچه پیش بینی پس از 2هفته بسیار سخت است اما حداقل تیفوسی های رم به خوبی ارزش امتیازهای هفته های ابتدایی را میدانند پس یک مدعی باید از ابتدا مدعی نشان دهد .
تیم کالیاری در ظاهر با بازگشت آکوافرسکا و جذب چند مهره تقویت شده ولی دیگر مربی کاردان ولی اخراج شده ی خود آلگری را در اختیار ندارد ولی در عوض بیزولی را در کنار خود می بیند . سرمربی که به ظاهر اصلا از رم خوشش نمی اید . وی 2هفته ی پیش رم را جدا از سایر مدعیان دانست و دیروز هم از کسب برد محتمل برابر رم خبر داد ! او طی 2سال با چزنا شاهکار کرد و این تیم را از سری C1  به سری A اورد.
از طرف دیگر جالوروسی مصمم است تا با پیروزی برابر تیم کالیاری به یک دهه و نیم ناکامی در سنت الیا خاتمه دهد . این اتفاق قرار بود سال پیش عملی شود ولی در یکی از تلخ ترین روزهای فصل قبل , رم بازی 2-0 برده را طی وقتهای تلف شده با مساوی عوض کرد تا هم بازی را از دست بدهد و هم به نوعی اسکودتو را !
جالوروسی در این بازی همچون سه بازی اینده ,ریسه را در اختیار ندارد .ادریانو هم نیست ولی سایرین در کنار رم هستند . با توجه به خستگی مکسس , منز و ووچینیچ میتوان انتظار داشت 1-2 نفر از این بازیکنان روی نیمکت باشند . با این حال ترکیب رم به شکل زیر خواهد بود :

ترکیب احتمالی رم : سرجیو – مکسس – خوان – بوردیسو – کاستی – دروسی – پیزارو – پروتا – ووچینیچ – توتی – بوریلو

ترکیب احتمالی کالیاری : آگازی – آریادو – آستوری – کانینی – پیسانو – بیوندینی – کونتی – لاتزاری – کوزو – ماتری – نه نه

میزبان: کالیاری
سرمربی: بیسولی
سیستم: 2-4-4

1 آگازی
14 پیسانو
21 کانینی
13 آستوری
31 آگوستینی
8 بیوندینی
5 کونتی
4 نیان گولان
7 کوسوو
9 آکوفرسکا
32 متری

مهمان:Roma
سرمربی: رانیری
سیستم: 2-4-4

27 سرجیو
3 کاستلینی
29 بوردیسو
4 خوان
77 کاستی
20 پروتا
7 پیزارو
16 د.روسی
94 منز
10 توتی
22 بوریلو

اشتباه رانیری یا طلسم سنت الیا !!؟؟
دو تیم فوتبال رم و كالیاری در هفته دوم رقابت های كالچو به مصاف هم رفتند. اما در پایان جالوروسی با نتیجه عجیب و غریب 5 بر 1 شكست را پذیرا شد.
در همان دقایق ابتدایی این بازی كونتی بود كه با یك ضربه فوق العاده دروازه رم را فرو ریخت. در این دیدار جان آرنه ریسه به دلیل مصدومیتی كه در تمرینات تیم ملی نروژ نصیبش شده بود جای خود را به كاستلینی مدافع تازه وارد گرگ ها داره بود. اما كاستیلینی آنقدر ضعیف كار كرد كه در دقیقه 13 رانیری روزی را جایگزین او كرد.
در دقیقه 18 دنیله دروسی توانست با یك ضربه سر از روی توپ ارسالی فرانچسكو توتی از نقطه كرنر نتیجه بازی را به تساوی بكشاند. اما دقایقی بعد نیكولاس بوردیسو كه یكی از بهترین بازیكنان رم در فصل گذشته بود با یك تكل فوق العاده خطرناك زانوی كونتی را چنان مورد هدف قرار داد كه زانوی پسر برنو كونتی دچار خونریزی شد و داور بوردیسو را با كارت قرمز از زمین بازی اخراج كرد. و ماتری از روی نقطه پنالتی تنها پس از 5 دقیقه بار دیگر نتیجه را به سود كالیاری تغییر داد. كلودیو رانیری برادر كوچكتر بوردیسو را جایگزین كاپیتان توتی كرد و گلمیرو بوردیسو در كنار خوان در قلب خط دفاعی رم قرار گرفتند كه عملكرد مطلوبی از خود به نمایش نگذاشتند. دنیله دروسی ، پیزارو و سیمونه پروتا در میانه زمین شادابی لازم را نداشتند و ماركو بوریلو و جرمی منز مهاجمین رم بودند كه گاها" منز با استفاده از خلاقیت خود در خط دفاعی كالیاری دریبل زنی میكرد.
در دقیقه 38 نیمه اول آكوفرسكا با یك ضربه سر موفق شد گل سوم كالیاری را نیز به ثمر برساند. با شروع نیمه دوم باز هم ماتری بود كه توانست دومین گل خود و چهارمین گل كالیاری را وارد دروازه رم كند. در ادامه رانیری باپتیستا را جایگزین منز كرد و در آخرین دقایق بازی این لازاری بود كه پنجمین گل كالیاری را نیز وارد دروازه سرجیو كرد تا فردا شاهد فشار رسانه ها بر روی گرگها باشیم.
ظاهرا بیزولی به خوبی بر روی روان بازیكنان خود كار كرده بود چرا كه بازیكنان كالیاری از انگیزه بسیار بالایی برخوردار بودند و شاهد دوندگی های بی امان شاگردان بیزولی در زمین بازی بودیم. امیدوار هستیم رانیری بتواند در چند روز آینده از لحاظ روحی تیم را تقویت كند و بتواند گرگ ها را برای نبرد مهم در مقابل بایرن مونیخ آماده كند.

1

آگازی

14

پیسانو

21

کانینی

13

آستوری

31

آگوستینی

8

بیوندینی

5

کونتی

4

نیان گولان

7

کوسوو

9

آکوفرسکا

32

متری

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

کالیاری

Roma

27

سرجیو

3

کاستلینی

29

بوردیسو

4

خوان

77

کاستی

20

پروتا

7

پیزارو

16

د.روسی

94

منز

10

توتی

22

بوریلو

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

شنبه, سپتامبر 11th, 2010
ساسان زلقی
,