web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم 2-2 بلونیا

2-2

بلونیا

رابین 59' (گل به خودی)
ویویانو 78' 90'

تاریخ: 28 شهریور 1389
ورزشگاه: المپیکو شهر رم
داور: پروزو

بوریلو 7'

تیم رم فردا در دیداری به نظر ساده اما حساس به مصاف بولونیا خواهد رفت. رم این فصل را همانند سال های پیش بسیار بد شروع کرد و از 4 بازی فقط یک تساوی را کسب کرد. شکست در مقابل اینتر، بایرن و کالیاری آن هم با نتایج عجیب و غریب، می تواند به سرعت تیم را وارد بحران کند. بنابراین بازی از ارزش زیادی برای رانیری و رمی ها برخوردار است. گرگها می توانند با یک برد پر گل شروع این فصل را فراموش کنند و پرقدرت به این فصل ادامه دهند. ضمن اینکه رم هنوز از تیم های بزرگ ایتالیا خیلی دور نشده و تنها 3 امتیاز از اینتر رقیب دیرینه خود، عقب افتاده است. این اتفاق رخ نخواهد داد مگر اینکه رانیری جانب احتیاط را کنار بگذارد و بایک بازی هجومی و شناور نتیجه پر گلی را در برابر تیم تقریبا ضعیف بولونیا رقم بزند.

توتی نیز از شرایط کنونی رم راضی نیست و بعد از بازی با بایرن سکوتش را شکست و اعلام کرد که رم با این سبک بازی به جایی نخواهد رسید و در صورت ادامه همین روند باید شاهد شکست هایی دیگر بود. در پی همین صحبت ها بازیکنان رم تا بازی با بولونیا از مصاحبه کردن منع شدند تا بحران تیم افزایش نیابد.

رانیری نیز پاسخی به این موارد نداد و این اطمینان را داده که رم خود را پیدا خواهد کرد اما این مربی خطر را نیز احساس کرده است و نیاز به یک برد قدرتمند در این بازی دارد، چراکه خبرهایی مبنی بر جایگزینی لیپی به عنوان مربی رم به گوش میرسد.!!

از طرفی هدف اول بولونیا در این فصل بقا در سری آ است. و در سال های اخیر نیز در رده های پایین جدول قرار گرفته است. اما در این فصل شروع بدی نداشته و توانست در اولین بازی خود اینتر مدعی را متوقف کند و مطمئنا فردا نیز به دنبال متوقف کردن رم در المپیکو خواهد بود.

در سال های اخیر رم همیشه توانسته بولونیا را شکست دهد هرچند کم گل و با نتایج نزدیک به هم. فصل پیش هم رانیری با نتایج 2 بر یک و 2 برصفر توانست این تیم را شکست دهد و از همین بازی رفت با بولونیا بود که رم از بحران خارج شد و از رده های پایین جدول به رده های بالاتر رسید و سرانجام نایب قهرمان شد. تیفوسی ها نیز امید زیادی دارند تا این بازی، بازگشت رم به روزهای خوب خود باشد و رقابتی بی نظیر در هر 3 جام داشته باشد.

در این بازی بیشتر نگاهها به دروازه بان بولونیاست که در بازی با اینتر فوق استثنایی ظاهر شد و موقعیت های 100٪ گل بازیکنان اینتر را به زیبایی گرفت. از سوی دیگر امید رمی ها به کاپیتان محبوبشان و همچنین منز خوش تکنیک می باشد. چراکه بازیکنانی نظیر بوریلو، دروسی، ووچینیچ و حتی پیزارو در این هفته ها از شراط آرمانی خود دور هستند و در بازی های اخیر نیز این توتی و منز بودند که موقعیت های گل می ساختند و در بازی با چزنا نیز موقعیت های زیادی توسط آن ها خلق شد که یک رمی سابق مانع گلزنی این بازیکنان شد.

ترکیب دو تیم:

بولونیا چند بازیکن خود را در اختیار نخواهد داشت. پیسانو، گاویلان، مورلئو در این بازی حضور ندارند.

ترکیب احتمالی بولونیا: ویویانو، گاریکس، پورتانوا، بریتوس، رابین، پرز، مودینگایی، کاسارینی، سیلیگاردی، دی وایو، پاپونی

رانیری تقریبا بازیکنان اصلی خود را برای چیدن یک ترکیب خوب در اختیار دارد. فقط ریسه بوردیسو، تادی و اوکاکا شرایط بازی را نخواهند داشت. ووچینیچ نیز معلوم نیست از ابتدا در ترکیب قرار گیرد. افراد زیادی این پیش بینی را دارند که رم با ترکیبی متفاوت از ترکیب های قبلی پا به میدان میگذارد و حتی ممکن است ووچینیچ، منز، توتی و بوریلو همزمان از ابتدا در ترکیب حضور داشته باشند که البته کمی بعید به نظر می رسد. پیش بینی میشود رم با این ترکیب بازی را آغاز کند:

سرجیو، روزی، مکسز، خوان، کاستی، پیزارو، دروسی، پروتا (بریگی)، منز، توتی، بوریلو (ووچینیچ)

میزبان:
سرمربی: رانیری
سیستم: 2-4-4

27 سرجیو
87 روزی
5 مکسز
4 خوان
77 کاستی
16 د.روسی
7 پیزارو
20 پروتا
94 جرمی منز
10 توتی
22 بوریلو

مهمان:بلونیا
سرمربی: مالسانی
سیستم: 2-4-4

1 ویوویانو
8 گاریسس
13 پوتاناوو
6 آنجل بریتوس
19 روبین
26 مودینگای
17 رادووانویچ
15 پرز
77 سیلیگاردی
9 دی وایو
35 پاپونی

گرگ های بدشانس!
عصر دیروز جالوروسی در هفته سوم كالچو پذیرای بلونیا بود. در این دیدار رانیری طبق صحبت های توتی از تركیبی فوق العاده هجومی استفاده كرد. فرانچسكو توتی از ابتدای این بازی بسیار پرهیجان و شاداب بود. و بازی فوق العاده ای را به معرض نمایش گذاشت.
فیلیپ مكسز كه جانشین بوردیسو محروم شده بود. نشان داد كه چرا حضور او برای جالوروسی مهم است. مكسز یكی از معدودترین مدافعانی است كه از تكنیك و فكر بازی خوانی بالایی برخوردار است و در همان دقایق ابتدایی بازی هم توانست یك پاس گل از فاصله 60 متری به بوریلو بدهد تا ماركو بوریلو در شرایط تك به تك با یك بغل پای ساده رم را یك بر صفر از بلونیا جلو بیاندازد.
رمی ها بازی خوب و پر جنب و جوشی را به معرض نمایش گذاشته بودند و در حملات با فرماندهی فرانچسكو توتی فوق العاده زهر دار نشان داده بودند. از اتفاقات نیمه اول میتوان به شوت سر كش و تماشایی كاپیتان توتی از فاصله ای دور اشاره كرد كه به تیر دروازه برخورد كرد.
در ادامه و در نیمه دوم رابین یك گل به خودی وارد دروازه بلونیا كرد تا گرگ ها خود را پیروز بازی بدانند. اما در دقایق 77 و 90 بازی دی وایو ستاره بی چون و چرای بلونیا، برای دو بار دروازه رم را فرو ریخت تا پس از گذشت سه هفته از كالچو رم در رده هفده ام جدول قرار بگیرد!
نكته قابل توجه كه در این دیدار وجود داشت انتخاب فیلیپ مكسز به عنوان بدترین بازیكن زمین از سوی سایت گل بود. همچنین فرانچسكو توتی كاپیتان رم كه در این دیدار فوق العاده نشان داد از سوی بازدیدكنندگان سایت گل به عنوان بدترین بازیكن زمین انتخاب شد كه در نوع خودش جالب بود!

27

سرجیو

87

روزی

5

مکسز

4

خوان

77

کاستی

16

د.روسی

7

پیزارو

20

پروتا

94

جرمی منز

10

توتی

22

بوریلو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

بلونیا

1

ویوویانو

8

گاریسس

13

پوتاناوو

6

آنجل بریتوس

19

روبین

26

مودینگای

17

رادووانویچ

15

پرز

77

سیلیگاردی

9

دی وایو

35

پاپونی

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

یکشنبه, سپتامبر 19th, 2010
ساسان زلقی
,