web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رم 0-0 چزنا

0-0

چزنا

تاریخ: شنبه ششم شهریور
ورزشگاه: المپیکو شهر رم
داور: گاوا
کانالهای پخش: Jsc , Sky

اولین بازی و امتیازات خانگی

آ اس رم در آستانه شروع کارش در سری آ قرار دارد و با توجه به عنوان دومی که جیالوروسی در فصل گذشته کسب کرد هواداران عنوان بهتری از تیم محبوبشان می‌خواهند و در همین حال کلودیو رانیری از بازیکنانش می‌خواهد با همان روحیه و اراده فصل قبل در زمین حاضر شوند. تنها مشکل کادر فنی رم به فاز دفاعی تیم بازمی‌گردد. نیکولاس بوردیسو به تیم اضافه نشده اما جای او با وجود ژوان و مکسس پر می‌شود اما رانیری باید مواظب دروازه تیمش هم باشد. طبق آخرین اخبار ژولیو سرجیو در درون دروازه حاضر خواهد شد. در این بازی از آدریانو خبری نیست زیرا او به دلیل مصدومیت یک ماه غایب خواهد بود اگر چه اگر شرایط بازی را هم داشت روی نیمکت می‌نشست زیرا توتی، ووچینیچ و منز سه مرد اصلی خط حمله هستند.

اما چزنا که تیمی ناشناخته و با پتانسیل نامعلوم برای رم است. صعود آنها از سری ث و حضورشان در سری ب و بلافاصله گرفتن جواز در بالاترین سطح فوتبال ایتالیا اتفاقاتی بود که طی دو سال کسی انتظار آنها را نداشت. آنها باید در هفته دوم هم با میلان بازی کنند و شاید این موضوع روی عملکرد آنها تاثیرگذار باشد. فیچادنتی تغییرات زیادی در ترکیب تیمش بوجود نیاورده و با گرفتن چند بازیکن باتجربه و جوان بدنه چزنا را ترمیم و تقویت کرده است. شاید امشب سه بازیکن آنها بیشتر مدنظر باشد: شلوتو، پارولو و ناگاتومو. شلوتو توانایی بازی در چند پست را دارد اما گفته می‌شود که امشب او در خط حمله انجام وظیفه خواهد کرد.

اگر رانیری ترکیب هجومی به زمین بفرستد و چزنا هم بازی را زود از دست بدهد شاهد یک نتیجه سنگین یک طرفه خواهیم بود اما در فوتبال اتفاقات عجیب زیادی می‌افتد و جیالوروسی باید مراقب باشد. اگر گرگها قصد دارند تا این سردرد دومی را تمام کنند باید امتیازات خانگی را جمع کنند.

ترکیبهای احتمالی دو تیم

رم(4 3 1 2) سرجیو، کاستی، مکسس، ژوان، ریسه، پیزارو، دروسی، پروتا، منز، ووچینیچ و توتی

ذخیره‌ها: لوبونت، کاستلینی، بریگی، سیمپلیسیو، تادی، اوکاکا، گیلرمو بوردیسو

چزنا(4 3 3) آنتونیولی، چچارلی، پلگرینو، وون برگن، ناگاتومو، آپیا، کولوچی، پارولو، شلوتو، بوگدانی و جیآچرینی

ذخیره‌ها: کاوالیری، پتراس، دی فیودیس، گالوپو، تاچسیدیس، ایقالو، مالونگا

داور: گابریله گاوا از کونلیآنو

 

میزبان:
سرمربی: رانیری
سیستم: 2-4-4

27 سرجیو
77 مارکو کاستی
5 مکسز
4 خوان
17 ریسه
20 پروتا
7 پیزارو
16 د.روسی
94 جرمی منز
10 فرانچسکو توتی
9 میرکو ووچینیچ

مهمان:چزنا
سرمربی: فیکادنتی
سیستم: 2-4-4

1 آنتونیولی
77 کاسرلی
25 برگن
3 پلجرینو
55 ناگاتومو
4 آپیاه
14 کلوچی
18 پارولو
7 اسچلوتو
70 بوگدانی
23 جیاچرینی

رمی سابق مانع برد رم !
جالوروسی در یک بازی متوسط و به دور از انتظار 2 امتیاز مفت و راحت را از دست داد تا مثل همیشه تیفوسی ها را وادار به حسرت خوردن کند . رمی که 5سال پشت سر اینتر دائم بخاطر کم تجربگی و عدم شخصیت , امتیازهای غیرقابل تصوری را از دست میداد , انتظار می رود امسال از همین ابتدا بدون کمترین اشتباه و درنگی امتیازات لازم را کسب کند تا حسرت تیفوسی ها یک بار به شادی مبدل شود اما در همین اولین قدم شاید در برابر ضعیف ترین تیم سری آ ,2 امتیاز بر باد رفت تا شاید همه در انتظار فصل مشابهی فصول قبل باشیم .
بازی در حضور جمع مشتاق تیفوسی ها اغاز شد . نیمه ی اول اصلآ چنگی به دل نزد و شاید تنها فرصت رم تک به تکی بود که دروسی به راحتی به دستان آنتونیولی کوباند تا این دروازه بان باتجربه هنرنمایی اش را آغاز کند . یک بازی سرد, کسل کننده و با احتیاط از هر 2تیم خلاصه ی نیمه ی نخست بود .
در نیمه ی دوم ,رم بازی را هجومی و بی محابا دنبال کرد . خطرات زیادی روی دو دروازه بخصوص دروازه ی چزنا پدید آمد . هرچه به دقایق پایانی نزدیک شدیم جالوروسی زهردارتر و منظم تر می شد و ورود تادی به حملات گرگها شدت بخشید . اما میرکو , ریسه , بریگی و چندین بار توتی نتوانستند موقعیتهای خوب خود را به گل تبدیل کنند و به بیان بهتر آنتونیولی نگذاشت تا آنها موفق به گلزنی شوند تا سرانجام رم اولین 2 امتیاز خود را از دست بدهد .2 امتیازی که روزهای پایانی باعث حسرت خواهد شد اما این حسرت برای همه به عادت تبدیل شده است .
البته نباید فراموش کنیم که در کنار بازی متوسط رم , این چزنا بود که 11 نفره دفاع میکرد . در صحنه هایی مکسس و خوان خود را در پشت محوطه ی جریمه ی حریف می دیدند درحالیکه هیچ بازیکن سفید پوشی پشت آنها نبود !!
از سوی دیگر نیمکت رم خالی از بازیکن گره گشا و قابل اتکا بود . بازیکنی که بتواند جریان بازی را عوض کند .
در این بازی سرجیو فرصت زیادی برای خودنمایی نداشت ولی چند بار به شدت دروازه اش تهدید شد . خط دفاع مورد آزمایش سختی قرار نگرفت . مطمئنا بهترین بازیکن خط دفاعی ریسه است کسی که در بهترین فرمش به سر می برد . پیزارو مثل همیشه نتوانست گره گشای تیم باشد پس نمی توان به اون نمره ی قبولی داد . دروسی پایین تر از حد خودش ظاهر شد و جانشینش یعنی بریگی هم بسیار دستپاچه بازی میکرد . پروتا مثل همیشه دونده بود ولی در صحنه هایی که یک بازیکن خلاق و مهم میتوانست با پاسها و شوتهایش , کار تیم را راه بیاندازد , او به پاس 1 متری و رو به عقب قناعت میکرد . منز در 60 دقیقه بازی بد کار نکرد ولی تادی به واقع روی اکثر حملات رم نقش مهمی داشت . میرکو مثل همیشه پرنوسان بود و امشب از شبهای بد او بود . کاپیتان هم بسیار پرتلاش و مفید بازی کرد و مطمئنا بهترین بازیکن زمین بود . اوکاکا هم جز کارت زردی که گرفت , کار دیگری نکرد .

27

سرجیو

77

مارکو کاستی

5

مکسز

4

خوان

17

ریسه

20

پروتا

7

پیزارو

16

د.روسی

94

جرمی منز

10

فرانچسکو توتی

9

میرکو ووچینیچ

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

چزنا

1

آنتونیولی

8

77

کاسرلی

25

برگن

3

پلجرینو

55

ناگاتومو

4

آپیاه

14

کلوچی

18

پارولو

7

اسچلوتو

70

بوگدانی

23

جیاچرینی

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

دوشنبه, آگوست 23rd, 2010
ساسان زلقی
,