web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » برشا 2-1 آ اس رم

برشا

1-2

Roma

تاریخ: 31 شهریور 1389
ورزشگاه: ماریو ریگامونتی
داور: روسو

نبرد شیرها و گرگ ها!

جالوروسی تا ساعت دیگر در استادیوم ماریو ریگامونتی باید رو در روی تیم برشا قرار بگیرد. جالوروسی در مكان هفده ام جدول قرار دارد و برشا تیم تازه وارد به سری آ در هفته اول كالچو در پارما با دو گل شكست خورد اما در ادامه موفق شد دو برد ارزشمند در برابر تیم های پالرمو و كیه وو بدست بیاورد. آنها موفق شدند تیم صدرنشین كیه وو را در خانه حریف با یك گل شكست دهند.

اما جالوروسی بر خلاف برشا از دو دیدار خانگی خود دو تساوی در مقابل بلونیا و چزنا بدست آورد و در دیدار خارج از خانه خود با 5 گل از كالیاری شكست خورد.

رمی ها با غلبه بر برشا میتوانند خود را از انتهای جدول خارج كنند و به رتبه های بالای جدول برسانند. همچنین جالوروسی با شكست برشا میتواند با آرامشی خاص به مصاف اینتر قدرتمند برود.

در صورتی كه رم نتواند از سد برشا بگذرد. شایعات و حاشیه ها در رم كمرشكن خواهند شد و میتوانند زمینه را برای شكست در مقابل اینتر و حتی سقوط رم به رده آخر جدول مهیا كند!

در این دیدار رم از زوج میركو وچینیچ و ماركو بوریلو در خط حمله استفاده خواهد كرد و باید منتظر باشیم و ببینیم خط حمله ی رم در غیاب پسرك طلایی چه نمایشی از خود به جای خواهد گذاشت. در خط هافبك نیز دروسی حضور ندارد و احتمالا سیمپلیسیو یا بریگی جایگزین او خواهد شد. همچنین پروتا نیز میتواند در نقش هافبك تدافعی و در كنار پیزارو قرار بگیرد.

كلودیو رانیری سرمربی تیم اوضاع فنی تیم را عالی دانست و اعلام كرده كه تیم او تنها از نظر ذهنی مشكل دارد كه این مشكلات در حال رفع شدن هستند و رم با تمام قدرت به مصاف برشا خواهد رفت.

در این دیدار فرانچسكو توتی ، دنیله دروسی ، تادئی ، كاستیلینی ، اوكاكا ، ریسه و نیكولاس بوردیسو غایبین رم خواهند بود. همچنین ماریكو ، زوبولی ، واس و زبینا به دلیل مصدومیت قادر به همراهی برشا در مقابل رم نخواهند بود.

تركیب احتمالی برشا : سیرینی ، براردی ،‌ باگا ، مارتینز ،‌ دالامانو ، هتماج ،‌ كوردووا ،‌ بایوكو ، دیامانتی ، ادر ،‌ كاراسیولو

تركیب احتمالی رم : جولیو سرجیو ، روزی ، مسكز ، خوان ،‌ كاستی ، پروتا ، پیزارو ، بریگی ، سیمپلیسیو ،‌ ووچینیچ ، بوریلو

 

میزبان: برشا
سرمربی: لاچینی
سیستم: 2-4-4

22 سرنی
28 بارادی
6 بکا
25 ویدال
23 دالامانو
56 هتماج
11 کوردوا
17 بایوکو
32 دیامانتی
7 ادر
9 کاراسیلیو

مهمان:Roma
سرمربی: رانیری
سیستم: 1-3-2-4

27 سرجیو
77 کاستی
5 مکسز
4 خوان
87 روزی
33 بریگی
7 پیزارو
9 ووچینیچ
20 پروتا
94 جرمی منز
22 بوریلو

جیالوروسی در ادامه ناکامی های خود امشب نیز در دیداری پر برخورد از برشا شکست خورد تا رم کاملا در بحران فرو رود.

در آغاز بازی طبق معمول این رم بود که توپ و میدان را در اختیار داشت و حملات زیادی را رو دروازه برشا وارد کرد اما نتوانست به گل برسد. در دقیقه 11 منز با دریبل چند بازیکن فرصت فوق العاده ای برای گل زنی داشت اما ضربه نهایی خود را به بیرون زد. 2 دقیقه بعد روی ضد حمله برشا توانست با یک سانتر و ضربه سر گل اول را به ثمر برساند. در این صحنه سمت راست جایی که روزی حضور دارد خالی شده بود و بازیکن حریف به سادگی توانست دروازه سرجیو را باز کند.

در دقیقه 31 سیسینهو به جای روزی به میدان آمد. روزی یک کارت زرد دریافت کرده بود و در ادامه نیز خطاهای خطرناکی مرتکب شد و احتمالا رانیری برای جلوگیری از اخراج این بازیکن او را تعویض کرد. در نیمه اول رم تلاش زیادی برای باز کردن دروازه برشا کرد اما موفق نبود. در این نیمه منز و پیزارو بازی خوبی را به نمایش گذاشتند.

اما در نیمه دوم که بسیار جنجالی و حساس بود ادریانو به جای منز به میدان امد. شاید بهتر بود منز در زمین می ماند چراکه بیشتر موقعیت های رم در نیمه اول توسط منز و تکنیک این بازیکن به وجود آمد. در ابتدای این نیمه بازی متعادل بود ولی رفته رفته این رم بود که بر بازی غلبه می کرد اما در دقیقه 64 بازهم روی یک ضد حمله اتفاق عجیبی رخ داد و داور نقطه پنالتی را نشان داد. در این صحنه مکسز به زیبایی با تکلی خوب توپ مهاجم برشا را زد و سپس این دو بازیکن به یکدیگر برخورد کردند. اما داور در عین ناباوری نه تنها نقطه پنالتی را نشان داد بلکه مکسز را نیز از زمین مسابقه اخراج کرد تا امیدهای رم برای بازگشت نابود شود. حتی به نظر میرسید این اتفاق بیرون محوطه جریمه رخ داده باشد. مکسز که از این تصمیم مات و مبهوت مانده بود با داور مسابقه دعوای شدیدی کرد و حتی قصد حمله به او را داشت که بازیکنان رم سریعا مکسز را دور کردند. فیلیپ احتمالا چند جلسه ای به خاطر این حرکات محروم خواهد شد. پنالتی برشا نیز پس از برخورد به سرجیو به گل تبدیل شد.

بعد از این گل رم که چیزی برای از دست دادن نداشت بی وقفه حمله می کرد. دقایقی بعد سانتر سیسینهو در محوطه جریمه به دست کاملا باز مدافع برشا برخورد کرد و تمامی رمی ها سریعا دستشان را به نشانه هند بالا بردند اما داور باز هم در عین ناباوری و درحالی که به صحنه نزدیک بود پنالتی اعلام نکرد!!!

در دقیقه 61 باپتیستا به جای ووچینیچ به میدان امد. هرچه به دقایق پایانی نزدیک می شدیم رم نیز بی مهابا حمله می کرد. در یکی از این حمله هایبوریلو توانست در محوطه جریمه با پای چپ گل اول رم را بزند تا رم امیدی برای تساوی از این بازی داشته باشد.

در دقیقه 90 نیز در ضد حمله ای برای برشا سرجیو از دروازه بیرون امد و بر روی مهاجم حریف خطا کرد و کارت زرد نیز گرفت. در این برخود سرجیو اسیب شدیدی از ناحیه پای راست خود دید به طوریکه 4 دقیقه پایانی بازی را در حال گریه کردن بود...!!! اما چون تعویضهای رم تمام شده بود باید تا انتها بازی می کرد. احتمالا او نیز برای مدتی مصدوم باشد و بازی با اینتر را از دست خواهد داد. در دقیقه 96 نیز ضربه سر فوق العاده خطرناک ادریانو توسط سرنی دروازه بان برشا دفع شد تا رم دومین شکست خود در سری آ را نیز بدست آورد.

این نتیجه حاصل اشتباه هیچ یک از بازیکنان رم نبود. همه بازیکنان بازی خود را انجام دادند و در نیمه دوم از جان مایه گذاشتند. ترکیب رم تقریبا کامل بود و همه بازیکان نیز آماده بودند. اما به نظر تاکتیک های رانیری اصلا سودی برای رم ندارد و رم همانند بازی های گذشته راهی به دروازه حریف پیدا نمی کرد و بدون شک رانیری باید پاسخگوی این نتایج باشد. البته اشتباهات داوری 100٪ روی این نتیجه بدست آمده تاثیر داشت و همچنین یک صحنه مشکوک به پنالتی روی بوریلو نیز اعلام نشد و رم باز هم بدشانس بود.

22

سرنی

28

بارادی

6

بکا

25

ویدال

23

دالامانو

56

هتماج

11

کوردوا

17

بایوکو

32

دیامانتی

7

ادر

9

کاراسیلیو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

برشا

Roma

27

سرجیو

77

کاستی

5

مکسز

4

خوان

87

روزی

33

بریگی

7

پیزارو

9

ووچینیچ

20

پروتا

94

جرمی منز

22

بوریلو

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

چهارشنبه, سپتامبر 22nd, 2010
ساسان زلقی
,