web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » آ اس رم 2-1 لاتزیو

1-2

لاتزیو

58'

تاریخ: 29 دی 1389
ورزشگاه: المپیکو رم
داور: برگونزی

بوریلو 53'
سیمپلیسیو 77'

رم به دنبال پیروزی در دربی نیست!؟

امشب و از راس ساعت 23:15 به وقت ایران دو تیم رم و لاتزیو رو در روی هم قرار خواهند گرفت تا تکلیف تیم صعود کننده به مرحله یک چهارم کوپا ایتالیا مشخص شود.

این دیدار به صورت تک بازی و به میزبانی رم برگزار خواهد شد. در صورتی که در طول 90 دقیقه، دو تیم به نتیجه تساوی دست پیدا کنند. وقت های تلف شده و ضربات پنالتی مشخص کننده تیم پیروز میدان خواهد بود.

برنده این دیدار به مصاف یوونتوس خواهد رفت و در صورتی که گرگ ها بتوانند از سد بانوی پیر که طبق گفته تورینی ها امسال عزم خود را برای قهرمانی در کوپا ایتالیا جزم کرده اند بگذرد، باید در مرحله نیمه نهایی به مصاف برنده اینتر و ناپولی برود. در هر صورت رم برای رسیدن به فینال کوپا ایتالیا، بر خلاف سال های گذشته راهی بسیار دشوار دارد.

در طرف دیگر کوپا تیم های ضعیف تری حضور دارند و تنها نام میلان و سامپدوریا خود نمایی میکند که این دو نیز قبل از مرحله نیمه نهایی باید به مصاف هم بروند.

با توجه به درگیری فرانچسکو توتی در فینال کوپا ایتالیای سال 2010 و محروم شدن کاپیتان رم از چهار بازی در کوپا ایتالیا، رانیری بر سر نیمکت نشین کردن یکی از مهاجمان آماده اش بر خلاف بازیهای قبل مشکلی نخواهد داشت!

پس از اعتراضات کاپیتان توتی به رانیری و ثابت بودن او در دیدار مقابل چزنا! این بار نوبت میرکو ووچینیچ بوده که به جریانات حاکم بر مدیریت بازیکنان اعتراضی علنی کند! و حال باید منتظر باشیم و ببینیم عکس العمل سرمربی رم در خصوص این حرکت کاپیتان مونته نگرو چه خواهد بود!

این اولین دیدار رم در کوپا خواهد بود. اما لاتزیو که از دو مرحله قبل بازیها را شروع کرده با نتیجه مشابه سه بر صفر از سد تیم های نه چندان مطرح کروتونه و آلبینولفه عبور کرده است.

هنوز مشخص نشده است که رم برای کوپا ایتالیا سرمایه گذاری خواهد کرد یا با قوای کمتر در این مسابقات شرکت می کند. با توجه به مسیر دشوار کوپا ایتالیا و همچنین بازیهای فشرده سری آ و نیاز مبرم به امتیازات کامل در لیگ این امکان وجود دارد که این بازی چندان برای جالوروسی مهم نباشد.

البته این داستان برای لاتزیو هم تاثیر گذار خواهد بود و با توجه به جایگاه مناسب آنها در لیگ ممکن است آنها نیز حضور پرقدرتی در مقابل رم نداشته باشند. رجا سرمربی لاتزیو در کنفرانس خبری گفت:”هیچ کسی در دربی به دنبال باخت نخواهد بود. حتی اگر این بازی در کوپا ایتالیا باشد. این دیدار فوق العاده برای ما مهم خواهد بود و ما به ماجراجویی خود در کوپا ادامه خواهیم داد. فکر میکنم این بازی برای رم از اهمیت کمتری برخوردار باشد زیرا آنها در لیگ قهرمانان حضور دارند و در حال مبارزه در لیگ نیز هستند.”

مصاحبه رجا نشان می دهد که آنها بازیهای کوپا ایتالیا را جایگزین بازیهای اروپایی خود کرده اند و به دنبال پیروزی در این مسابقه خواهند بود.

رانیری نیز اعلام کرد که در هر مسابقه به دنبال پیروزی هستند و بدون شک رم با تمام قوا در مقابل لاتزیو قرار خواهد گرفت.

نکته ای که وجود دارد تعدد نفرات در تیم رم است و رانیری به راحتی می تواند در سه گانه جنگ طلبی کند و احتیاجی به این نیست که رم بخواهد یکی از جام ها را به طور جدی در نظر نگیرد! اما با توجه به بازیهای حساس رم در لیگ قهرمانان و سری آ باید منتظر باشیم و ببینیم آیا رم واقعا به دنبال پیروزی است !؟

ترکیب احتمالی رم: سرجیو; روزی، مکسز، بوردیسو، ریسه; دروسی، سیمپلیسیو، پروتا; منز; ووچینیچ، بوریلو

 

میزبان:
سرمربی: رانیری
سیستم: 2-1-3-4

27 سرجیو
29 بوردیسو
5 مکسز
4 خوان
17 ریسه
16 دنیله د.روسی
33 بریگی
23 گرکو
30 سیمپلیسیو
8 آدریانو
22 مارکو بوریلو

مهمان:لاتزیو
سرمربی: رجا
سیستم: 2-1-3-4

12 برمی
2 لیختن اشتاینر
20 بیاوا
3 دیاس
26 رادو
15 گونزالو
24 لدسما
32 بروچی
8 هرناندز
18 کوزاک
10 زاراته

هیچ گزارشی یافت نشد.

27

سرجیو

29

بوردیسو

5

مکسز

4

خوان

17

ریسه

16

دنیله د.روسی

33

بریگی

23

گرکو

30

سیمپلیسیو

8

آدریانو

22

مارکو بوریلو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

لاتزیو

12

برمی

2

لیختن اشتاینر

20

بیاوا

3

دیاس

26

رادو

15

گونزالو

24

لدسما

32

بروچی

8

هرناندز

18

کوزاک

10

زاراته

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

چهارشنبه, ژانویه 19th, 2011
ساسان زلقی
,