web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » آ اس رم 0-1 اینترمیلان

1-0

اینتر میلان

استانکوویچ 45"

تاریخ: 30 فروردین 1390
ورزشگاه: المپیکو رم

باز هم نراتزوری!

در دو فصل اخیر، جالوروسی دو بار توسط اینتر در بازیهای کوپا ایتالیا شکست خورده و از رسیدن به ستاره نقره ای بازمانده است.

تیم های رم و یوونتوس 9 قهرمانی در مسابقات کوپا ایتالیا یا جام حذفی ایتالیا دارند و در صورت کسب تنها یک قهرمانی اولین تیمی خواهند بود که ستاره نقره ای بر روی پیراهنشان درج خواهد شد.

در فصل قبل تیم خوزه مورینیو درحالی توانست با تک گل میلیتو از سد رم بگذرد که گرگ ها در دوران بسیار باشکوهی قرار داشتند و کمتر تیمی توان مقابله با آنها را داشت اما اینتر با رو آوردن به یک بازی عصبی باعث شد تا جالوروسی شکست بخورد و کاپیتان توتی هم 4 جلسه محروم شود.

ضربه توتی به بالوتلی از جالب ترین حوادث آن شب تلخ بود. اما امشب در مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا دو تیم رم و اینتر باید به مصاف هم بروند تا برنده این دو تیم احتمالا به مصاف میلان ایتالیا برود.

دیدارهای مرحله نیمه نهایی کوپا ایتالیا به صورت رفت و برگشت برگزار خواهد شد به همین دلیل رم باید در دو دیدار به مصاف اینتر لئوناردو برود که این روزها وضعیت مناسبی ندارد. اینتری ها در بازیهای اخیرشان باخت های سنگینی در مقابل میلان، شالکه و پارما بدست آورده اند و این تیم به هیچ وجه وضعیت مناسبی ندارد.

از سویی مربی جوان این تیم به شدت زیر بار انتقادات قرار گرفته و مسئوالان اینتر از هم اکنون برای فصل آینده به دنبال سرمربی هستند. در دیدار امشب لوسیو می تواند بازگشت موفقی به ترکیب اینتر داشته باشد اما ساموئل اتوئو که معمولا راه گلزنی به رم را به خوبی یاد گرفته است در این دیدار حضور نخواهد داشت.

پس از حذف رم از لیگ قهرمانان اروپا و همچنین از دست رفتن قهرمانی در رقابت های سری آ، کوپا ایتالیا تنها جایی است که مونتلا می تواند برای رم شادی بیافریند. شاید این موضوع باعث شود تا رمی ها حساب ویژه ای روی این دیدار باز کنند.

در مراحل قبل تیم رم به سرمربیگری رانیری موفق شد از سد لاتزیو و یوونتوس بگذرد و به مرحله نیمه نهایی برسد.

میزبان:
سرمربی: مونتلا
سیستم: 1-3-2-4

32 دونی
77 کاستی
29 بوردیسو
4 خوان
17 ریسه
7 پیزارو
16 دنیله د.روسی
11 تادئی
20 پروتا
9 ووچینیچ
22 مارکو بوریلو

مهمان:اینتر میلان
سرمربی: لئوناردو
سیستم: 1-3-2-4

1 سزار
55 ناگاتومو
15 رانوکیا
6 لوسیو
13 مایکون
19 کامبیاسو
5 استانکوویچ
27 پاندف
10 اسنایدر
4 خاویر زانتی
22 میلیتو

فرصت هایی که از دست می روند!

در حالی که اینتر هیچ نشانی از آن تیم قدرتمندی که قهرمان اروپا شده بود نداشت اما جالوروسی قدر این موقعیت را ندانست و با یک گل از نراتزوری شکست خورد.

این دیدار در حالی آغاز شد که فرانچسکو توتی به دلیل محرومیت در جایگاه ویژه نشسته بود. مارکو بوریلو در ترکیب رم و در پستی قرار گرفته بود که فرانچسکو توتی در 5 بازی اخیر در آن منطقه 7 گل به ثمر رسانده است!

در چند دقیقه ابتدایی توپ و میدان به طور کامل در اختیار اینتری ها قرار داشت اما کم کم گرگ ها توانستند تملک توپ را در اختیار بگیرند. در حمله میرکو ووچینیچ برای رم یک وزنه محسوب می شد و اکثر حملات رم با تکیه بر قدرت فردی ووچینیچ پایه گذاری می شد اما در دقیقه 8 یک بار دیگر مرد مونته نگرویی رم دروازه خالی گل نکرد تا در طول یک هفته دو دروازه خالی سرنوشت ساز را از دست داده باشد! یکی از دروازه خالی ها باعث شد تا رم از جواز حضور در لیگ قهرمانان دورتر شود و دروازه خالی امشب شاید ستاره نقره ای را از رم دور کند!

مارکو بوریلو و میرکو ووچینیچ در این دیدار همکاری منظمی نداشتند و گاها موقعیت های بسیار مناسبی را به دلیل اشتباه در همکاری از دست میدادند. رم در خط دفاعی نسبتا خوب کار میکرد و صلابت خوان مانع از هنرنمایی میلیتو شده بود. در خط هافبک نیز پیزارو از اسنایدر و استانکوویچ با طراوت تر بود و در مرکز زمین با چرخش ها و سرتوپ زدن های معروف خود بازی را به سود رم رو به جلو حرکت می داد. تادئی و میرکو نیز در کارهای هجومی خوب بودند اما در این بین سیمونه پروتا بدترین بازیکن رم بود که نمی توانست ارتباطی فانتزی بین خط هافبک و حمله برقرار کند و بر خلاف سال های گذشته خود که دوندگی بالایی در تیم داشت در یکی دو فصل اخیر به یکی از مهره های ساکن رم تبدیل شده و در دیدار امشب علاوه بر بازی ضعیف خود در هنگام بازیسازی، در هنگام دفاع نیز ضعیف کار میکرد و معمولا در زمین قدم میزد.

در اواخر نیمه اول دژان استانکوویچ روی هنر خود یک گل استثنایی وارد دروازه رم کرد تا ثابت شود که او شوت زن فوق العاده ای است. این گل تنها روی خلاقیت بالای استانکوویچ به ثمر رسید و نمی توان بازیکنی از رم را مقصر دانست.

وینچنزو مونتلا در نیمه دوم قصد داشت منز را به زمین بازی بفرستد. پیش بینی می شد که جرمی جایگزین پروتایی شود که بد کار می کرد. اما سر خوان که در هنگام ضربه زدن به توپ به سر مارکو بوریلو برخورد کرد باعث شد تا مارکو زمین بازی را ترک کند و منز جایگزین او شود.

یکی از بهترین موقعیت های رم در نیمه دوم توپی بود که در روی خط شش قدم از کنار سر پروتا عبور کرد و بازیکن خوش اخلاق رم نتوانست روی توپ اثر بگذارد. در ادامه پروتا هم جای خود را به سیمپلیسیو داد و روزی نیز به بازی آمد و کاستی از زمین خارج شد.

اما این تعویض ها روند بازی را تغییر نداد چرا که مشخص بود بازیکنان رم دچار افت انرژی شدند و در دقایق پایانی بازی توان حمله به سمت دروازه نراتزوری را نداشتند. گرگ ها خوش شانس بودند که در آخرین دقایق بازی پاتزینی نتوانست دروازه دونی را باز کند.

در این دیدار دونی خوب کار کرد و روی گل مقصر نبود. بوردیسو و خوان در خط دفاعی بسیار بهتر از زوج بوردیسو و لوریا بودند و خوان بارها توپ های ارسالی برای میلیتو را قطع کرد. همچنین این دو بارها بازیکنان اینتر را در آفساید قرار دادند. در کناره ها ریسه باز هم عالی و بسیار مفید ظاهر شد. در سمت راست کاستی شب خوبی را سپری نکرد و در برخی از حملات ضعیف کار کرد. د.روسی دونده و پرکار نشان داد. پیزارو یکی از بهترین های رم بود که کل نبض بازی را در اختیار داشت و شاید بیش از هر بازیکنی دیگری پا به توپ شد. در کناره ها تادئی در کارهای تیمی خوب نشان داد و در این دیدار بارها تکنیک خود را به نمایش گذاشت اما در نبردهای فیزیکی و سرعتی فوق العاده ضعیف بود.

ووچینیچ در سمت چپ وزنه رم محسوب می شد که با بیرون رفتن بوریلو به راس خط حمله منتقل شد. مارکو بوریلو نیز با تیم ناهماهنگ بود و به جز پاس عالی که برای میرکو ارسال کرد کار خاص دیگری انجام نداد. منز نیز در زمین بازی گم شده بود و از سیمپلیسیو هم انتظاری نمی رفت. اما روزی باز هم ضعیف ظاهر شد و دو ضد حمله عالی به بازیکنان اینتر داد و می توانست با این نمایش ضعیف خود کار رم را یکسره کند.

32

دونی

77

کاستی

29

بوردیسو

4

خوان

17

ریسه

7

پیزارو

16

دنیله د.روسی

11

تادئی

20

پروتا

9

ووچینیچ

22

مارکو بوریلو

0

شوت به دروازه

0
0

شوت داخل چارچوب

0
0%

درصد پاس صحیح

0%
0

آفساید

0
0

خطا

0
0

کارت زرد

0
0

کارت قرمز

0
0

کرنر

0

درصد مالکیت توپ

اینتر میلان

1

سزار

55

ناگاتومو

15

رانوکیا

6

لوسیو

13

مایکون

19

کامبیاسو

5

استانکوویچ

27

پاندف

10

اسنایدر

4

خاویر زانتی

22

میلیتو

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

سه‌شنبه, آوریل 19th, 2011
ساسان زلقی
,