web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » آ اس رم 1 – 1 اسلوان

آ اس رم

1-1

اسلوان براتیسلاوا

پیتر استپانواسکای 82'

تاریخ: 3 شهریور 1390
ورزشگاه: المپیکو رم

سیمونه پروتا 11'

جالوروسی در دیدار رفت مقابل اسلوان براتیسلاوا در اسلواکی تن به شکست یک بر صفر داد و حال باید در خانه پذیرای این تیم پرانگیزه باشد.

لوئیس انریکه به دلیل نیمکت نشین کردن فرانچسکو توتی و مارکو بوریلو در دیدار رفت بین دو تیم زیر باد انتقادات گرفته شده است. حال باید ببینیم که سرمربی اسپانیایی رم چه برنامه هایی برای دیدار برگشت خواهد داشت.

شکست رم از اسلوان به شدت هواداران را نا امید کرده است. در صورتی که اسلواکی ها بتوانند در المپیکو تنها یک گل به رم بزنند، جالوروسی برای صعود باید سه گل وارد دروازه این تیم کند و ضعف های خط دفاعی در تمامی دیدارهای دوستانه و همچنین در دیدار قبل مشخص می کند که رم می تواند شروعی تلخ و خداحافظی غم انگیزی با مسابقات اروپایی داشته باشد.

تغییر در ترکیب اصلی تیم و حضور بازیکنان جدید باعث شده تا تیم به شدت بی ثبات باشد و بیش از یک ماه تمرین هیچ سودی برای هماهنگی بیشتر بین بازیکنان نداشته است.

این اولین دیدار رسمی رم جدید با سرمربی و مالک جدید در المپیکو خواهد بود و باید دید هواداران رم که فصل گذشته با پرچم ها و پلاکاردهای خود خوش آمد های فراوانی به مالک جدید عرض کرده بودند چگونه از مالکین جدید و تیم جدید پذیرایی خواهند کرد.

بحث و تبادل نظر راجع به این دیدار در انجمن هواداران رم در ایران

میزبان: آ اس رم
سرمربی: لوئیس انریکه
سیستم: 1-3-2-4

24 استکلنبرگ
2 سیسینیو
77 کاستی
29 بوردیسو
3 خوزه آنخل
30 سیمپلیسیو
92 ویویانی
47 کاپراری
20 پروتا
14 بویان
10 توتی

مهمان:اسلوان براتیسلاوا
سرمربی: ویس
سیستم: 2-4-4

30 پوتنوکی
4 کیکوس
6 دوبرتکا
18باگایتوکو
25پائوسچک
28 هاد
8 گراندل
10 زوفچک
19 گوئده
17 کلابرویسکای
33 سبو

رم حذف شد – انریکه خیلی زود منفور شد
دقایقی قبل دیدار بین دو تیم رم و اسلوان براتیسلاوا اسلواکی در چارچوب مسابقات لیگ اروپا با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید تا جالوروسی اولین جام را خیلی زود از دست بدهد!
در این دیدار بر خلاف دیدار رفت، رم بسیار با برنامه بود و مالکیت توپ رمی ها بسیار بالا بود. البته اسلوان هم برای دفاع کردن پا به المپیکو گذاشته بود و در طول 90 دقیقه با ده نفر در حال دفاع کردن بود.
کاستی و بوردیسو دو مدافع مرکزی رم در این دیدار بودند که تخصص نداشتن کاستی در مرکز خط دفاعی موجب شد تا وی روی گل مقصر باشد.
سیسینیو مدافع راست رم خیلی زود مصدوم شد و جای خود را به روزی داد. جالوروسی در همان ابتدای نیمه اول توسط سیمونه پروتا به گل رسید. پس از گل باز هم رم حمله کرد. خوزه آنخل با بازی فوق العاده خود نشان داد که می تواند خیلی بیشتر از ریسه برای رم مفید باشد.
آنخل یکی از دونده ترین بازیکنان رم در این دیدار بود که در اکثر دقایق بازی چه در حمله و چه در دفاع در حال استارت زدن بود.
بویان چندین شوت بد به سمت دروازه اسلوان داشت و همچنین کاپراری مهاجم جوان رم موقعیت های را از دست داد.
کاپیتان توتی سازمان دهنده تمامی حملات رم بود و با پاس های بدون نقص خود شور و هیجان خاصی به المپیکو داده بود. استقبال از این بازی توسط تیفوسی های رم بسیار بالا بود و بسیاری از هواداران برای مشاهده اولین بازی رم جدید در ورزشگاه خانگی پا به استادیوم گذاشته بودند.
توماس دی بندتو و والتر ساباتینی نیز در جایگاهی نشسته بودند که تا چند ماه قبل متعلق به سنسی بود. از نظر تاکتیکی رم در برابر اسلوان بسیار خوب کار کرد. سیمپلیسیو، پروتا و ویویانی در خط هافبک دونده و پر تلاش بودند اما گاها در بازیسازی یا شوت زنی ضعیف ظاهر می شدند.
شاید در صورتی که دانیله د.روسی آن حرکت بچه گانه را در فصل گذشته انجام نمی داد در این بازی میتوانست در خط هافبک حضوری پر رنگ داشته باشد و به تیم ثبات ببخشد و با توجه به فرصت های متعدد شوت زنی که روی اشتباهات بازیکنان اسلوان بدست می آمد جالوروسی را با گل های بیشتر جلو بیاندازد.
همچنین تعدد نفرات در محوطه اسلوان نیاز به مهاجمی سر زن داشت. که بویان، توتی و کاپراری هیچ کدام در این امر موفق نبودند و باز هم جای خالی دانیله و مدافعی چون فیلیپ مکسز برای اضافه شدن و سر زنی حس می شد.
در نیمه دوم رم باز هم به حملات خود ادامه می داد. بهترین موقعیت رم توسط خوزه آنخل از چند قدمی دروازه در کمال ناباوری به بیرون زده شد. در دقیقه 69 کاپراری احساس مصدومیت کرد تا وره دیگر بازیکن جوان رم پا به زمین مسابقه بگذارد که بازی بسیار ضعیفی از این هافبک جوان مشاهده کردیم. در دقیقه 75 انریکه دستور به تعویض فرانچسکو توتی داد و اوکاکا جایگزین کاپیتان رم شد تا پسرک طلایی با عصبانیت راه رختکن را در پیش بگیرد و هواداران یک صدا وی را تشویق کنند. پس از خروج توتی وره و اوکاکا بسیار ضعیف ظاهر شدند تا در دقیقه 82 پیتر استپانواسکای دروازه استکلنبرگ را روی یک ضد حمله باز کند و رم را از رسیدن به مرحله گروهی لیگ اروپا باز دارد.
پس از این گل عده ای از هوادارن رم برای خارج شدن از جایگاه تماشاگران و هجوم به سمت انریکه کوشش کردند که نیروهای امنیتی مانع آنها شدند.
تا پایان این دیدار رم موفق به گلزنی نشد و تنها بویان یک موقعیت تک به تک را از دست داد. همچنین یک صحنه مشکوک به پنالتی بر روی روزی توسط داور این دیدار نادیده گرفته شد.

24

استکلنبرگ

2

سیسینیو

77

کاستی

29

بوردیسو

3

خوزه آنخل

30

سیمپلیسیو

92

ویویانی

47

کاپراری

20

پروتا

14

بویان

10

توتی

12

شوت به دروازه

2
9

شوت داخل چارچوب

2
0%

درصد پاس صحیح

0%
1

آفساید

0
12

خطا

11
2

کارت زرد

1
0

کارت قرمز

0
6

کرنر

1

درصد مالکیت توپ

آ اس رم

اسلوان براتیسلاوا

30

پوتنوکی

4

کیکوس

6

دوبرتکا

18

باگایتوکو

25

پائوسچک

28

هاد

8

گراندل

10

زوفچک

19

گوئده

17

کلابرویسکای

33

سبو

هیچ گزارشی یافت نشد.

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.

بزودی...

دوشنبه, آگوست 22nd, 2011
الیاس شایان فر
,