web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » فونسکا، پیروز در دربی خورشید

فونسکا، پیروز در دربی خورشید

نوامبر 3, 2019 - 1:04 ب.ظ
L'Ottavo Re
673 بازدید

سرگرم کننده، احساساتی و نفس گیر. رم و ناپولی جان تازه ای به دربی خورشید در جنوب ایتالیا دادند و هواداران گرگ ها بیشترین لذت را از بازی 96 دقیقه ای تیمشان بردند. بازی ای که با پیروزی رم آنها را موقتا به رده سوم فرستاد تا چشم انتظار لغزش آتالانتا باشند. فونسکا و آنجلوتی هر دو به بازیکنانشان آزادی زیادی برای این بازی داده بودند. با این وجود تیم میزبان انگیزه بیشتری نشان داد، آنها خطرناک تر بودند و جایگیری درستی در زمین مسابقه داشتند. رم کمتر از 72 ساعت پس از بازی با اودینزه استراحت کرده بود ولی در بخش مهمی از مسابقه دیروز به تیم حریف فشار می آورد.

شجاعت فونسکا
یکی از نقاط مبهم ترکیب رم حضور چتین جوان در مرکز خط دفاعی بود. فوسکا در چند هفته اخیر او را تحت نظر گرفته است و در مقابل میلان و اودینزه به ترتیب 13 و 21 دقیقه بازی داده است. با اخراج فازیو، مرد پرتغالی با شجاعت بالا تصمیم گرفت که مدافع ترک را در این بازی مهم برای اولین بار در ترکیب 11 نفره قرار دهد. چتین که متولد سال 97 است بازی قابل قبولی انجام داد. تنها اشباه بزرگ او منجر به گل میلیک شد ولی با فداکاری در لحظات آخر کارت قرمز را به جان خرید تا یورنته وارد محوطه جریمه نشود.

مقایسه زانیولو و توتی
حرکت استوار رم با بازی های درخشان و گلزنی زانیولو همراه شده که در بازی دیروز سومین گل متوالی و پنجمین گل این فصلش را به ثمر رساند. او با پاس اسپیناتزولا به زیبایی هر چه تمام تر قفل دروازه را باز کرد تا رم با اولین موقعیت جدی به گل برسد. شوت پرقدرت زیر طاق زانیولو خیلی ها را یاد جوانی فرانچسکو توتی انداخت. این مهم نیست که زمن گفته که زانیولو هیچ گاه شبیه توتی نخواهد شد. مهم این است که زانیولو در این سن به 50 امین بازی اش با پیراهن جیالوروسی رسیده است و رگه هایی از نبوغ نشان می دهد که پیش از این تنها در توتی دیده بودیم.

دانلود

روند شگفت انگیز پاستوره
مغز جدید تیم فونسکا با بازی دیروز از تمام دقایقی که فصل پیش برای رم به میدان رفته بود پیشی گرفت. (790 دقیقه در تمامی جام ها!) خاویر پاستوره ورژن 2.0 اینجاست. او تا به حال در 10 بازی این فصل به میدان رفته است و فلاکو موتور جدیدی است که در دفتر مهندسی فونسکا تولید شده است. فونسکا فصل را با دو عملیات تقریبا غیر ممکن شروع کرد: نگه داشتن ژکو در پایتخت و فعال کردن استعداد خاموش پاستوره. پاستوره از بازیکن ناامید و بی روح تبدیل به قهرمان این تیم شده است. او با بازپس گیری 10 باره توپ برای اولین بار شبیه استعدادی شد که تیم پاریسی از پالرمو خرید. تعداد دفعاتی که پاستوره در رم هو شد کم نیستند، ولی او دیروز توسط حاضران در ورزشگاه به صورت ایستاده تشویق شد.

منبع: جیولیا اسپینیلو از رما نیوز

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.