web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » رمی به سبک یووه

رمی به سبک یووه

آذر 24, 1395 - 11:22 ب.ظ
آگوستینو
454 بازدید

سوزی کامپاناله نویسنده وب سایت فوتبال ایتالیا از دوئل یوونتوس و رم نوشته، دو تیمی که در این هفته به تورینو و میلان ثابت کردند که می توانند «زشت» برنده شوند.

جنگ بر سر رده دوم و تصاحب نقش «دشمن-یوونتوس» بود. این نظر روزنامه ها در مورد جدال دوشنبه در الیمپیکو بود و براستی که مسابقه همین هم شد. رم به لطف استقامت، تجربه و کمی هم خوش شانسی میلانی شورانگیز را شکست داد.

چند هفته ای بود که لوچانو اسپالتی می گفت که می خواهد تیمش ذهنیتی مشابه یوونتوس داشته باشد، بتواند «زشت» هم برنده شود و حتی وقتی تماشایی کار نمی کند نتیجه بگیرد. مأموریت انجام شد، چون در بخش بزرگی از مسابقه روسونری بازی را کنترل کرد و پیشقدم شد.

صادقانه باید گفت که نمایش تیم وینچنزو مونتلا فراتر از حد انتظار بود، پس او هم می تواند با درسی که در بازگشت به شکارگاه سابقش گرفته دلگرم شود. تمامی نفرات اصلی برای خط میانی روسونری در دسترس نبودند و تنها گزینه ی هجومی روی نیمکت لوئیز آدریانو بود، بازیکنی که بسیاری فراموش کردند که حتی هنوز در ترکیب حضور دارد، و البته حق هم دارند.

با این حال، شیطان نظمش را حفظ کرد، فوتبال خوبی انجام داد و جوان ترین ترکیب ثابت در این فصل سری آ از خودش شخصیت نشان داد. میلان زمین خورد و یاد گرفت که ام بایه نیانگ دیگر نباید پنالتی بزند، اما سرافراز زمین را ترک کرد. حضور آنها در جمع سه تیم برتر سری آ در حال حاضر اتفاقی نیست.

رم بدون محمد صلاح، فرانچسکو توتی، الساندرو فلورنزی در نیمه اول برونو پرز را هم از دست داد، اما درست مثل یووه ی مکس آلگری در دربی دلا موله، عمق داشتن ترکیب تاثیرگذار شد. تورینو بیانکونری را تحت فشار گذاشت و بوسیله گلزنش آندره آ بلوتی پیش افتاد، اما دو یار ذخیره پائولو دیبالا و میرالم پیانیچ به میدان رفتند و گلی دلچسب خلق کردند، در حالی که گراناتا چنین قدرتی نداشت تا آن را به ترکیب اصلی اش اضافه کند.

سینیشا میهاییلوویچ و سران باشگاه تورینو به خاطر ساختن چنین ترکیب اصلی هیجان انگیزی شایسته تحسین هستند، اما تورینو مثل هفت تیرکشی در غرب وحشی است که همه تیرهایش را وقتی شلیک می کند که دشمنش پشت یک بشکه سنگر گرفته، دشمنی که چند گلوله را برای موقعیتی مناسب نگه داشته است.

حالا شنبه شاهد یک دوئل تمام عیار میان هفت تیرکش هایی قهار خواهیم بود، درست مثل جدال در اوکِی کُرال. فقط چهار امتیاز دو تیم را از هم جدا می کند و انگار قرار است زیر تیغ آفتاب دو دشمن مقابل یکدیگر بایستند تا ماجرای نیمروز دیگری رقم بخورد. عملا می شود صدای سازدهنی را هم شنید.

چند روز آینده پر از کلوزآپ های دراماتیک از چشمانی است که منتظر این رویارویی هستند. چه کسی اول هفت تیرش را بیرون می کشد؟ چه کسی جرأت بیشتری نشان می دهد؟

دانلود

حالا متوجه می شوم که قضیه ی این سبیل زشت جی جی بوفون چیست. او حالا مثل یکی از هفت تیرکش های زبردست وسترن های اسپاگتی دهه 60 است. یک تبهکار. همه تماشا می کنند و منتظرند تا یوونتوس پس از پنج سال حکمرانی مطلق به زیر کشیده شود، اما بوفون آماده شده تا آدم بد کالچو باشد و با چند شلیک رویاهایشان را نابود کند.

حالا بیایید پرده ها را بکشیم و همین طور که موسیقی بلندتر می شود آماده نمایش شویم. قرار است دوئل کنند.

 

2 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.