web analytics
بزرگترین وب سایت هواداران آ اس رم در ایران » تولد رمی جدید در استمفورد بریج

تولد رمی جدید در استمفورد بریج

اکتبر 19, 2017 - 10:41 ق.ظ
آگوستینو
1,139 بازدید

رم به کمرنگ بودن در میدان های اروپایی بزرگ شهره بوده، اما تام اسکولز نویسنده وب سایت فوتبال ایتالیا ادعا می کند که برابر چلسی رویکردی نو و هیجان انگیز از جانب گرگها به نمایش گذاشته شد.

برای مدتی طولانی، بسیاری سبک کار رم در بازیهای بزرگ اروپایی را مورد پرسش قرار دادند، اغلب اوقات یا کاملا تحت تسلط حریف بودند یا حتی تحقیر شدند، اما به نظر می رسد که تحولی رخ داده، حداقل با نگاهی به فصل جاری می توان چنین حرفی زد. پس از تماشای تساوی 3-3 برابر چلسی در استمفورد بریج، قاطعانه می گویم که این بهترین بازی رمی ها بود که پس از سالها دیدم. آنها به شکلی تحسین برانگیز پیشروی می کردند و سهم بزرگی در رقم خوردن نمایش هیجان انگیز لندن داشتند.

حتی نگاهی به خلاصه بازی یا مرور نظرات هواداران رم در شبکه های اجتماعی، همه آنچه باید در مورد نحوه بازی شان بدانید را به شما می گوید، و اگر قضاوت بدون جانبداری باشد، آنها باید این بازی را می بردند. شاید پس از 40 دقیقه 2-0 عقب بودند، اما تیم بسیار بهتری نسبت به چلسی بودند و آبی ها می توانند خودشان را خوش شانس بدانند که آن طور پیش افتادند، قبل از آن گل شگفت انگیزی که الکساندر کولارف برای 2-1 کردن بازی به ثمر رساند.

در مورد چلسی منصفانه بگویم، گل داوید لوییز با چاشنی شانس به ثمر رسید و گل اول ادن آزار هم نتیجه فرصت طلبی در پایان یک ضد حمله بود، اما هر دو گل زمانی به ثمر رسیدند که رم کنترل بازی را در دست داشت، قبل از اینکه آن گلها را روی حرکات فردی بخورند. برای همه انگار که چلسی در زمین خودش تیم میهمان بود. تیم اوزبیو دی فرانچسکو کنترل بخش عمده بازی را در اختیار داشت و صادقانه مثل تیمی به نظر می رسید که می تواند واقعا در جمع باشگاه های بزرگ لیگ قهرمانان اروپا به رقابت بپردازد.

این هفته همه در مورد این می گویند که تاتنهام هاتسپر چطور به برنابئو رفت و مقابل رئال مادرید یک تساوی 1-1 گرفت، اما رم خیلی بهتر بازی کرد و از برخی جنبه ها نسبت به اسپرز جذاب تر بود، در حمله فوق العاده نشان داد و مشکلات فراوانی برای خط دفاعی چلسی ایجاد کرد.

پس از تساوی امیدوارکننده شان در خانه برابر اتلتیکو مادرید، تیمی که این هفته نشان داد که برنده شدن در خانه قره باغ آسان نیست، رم در تعقیب دستیابی به جواز صعود به مرحله بعد لیگ قهرمانان قبراق به نظر می رسد. اگر آنها بتوانند به یک هشتم برسند، همین بازی شان در لندن است که به چشم می آید، جایی همگی ما روی دیگری از ذهنیت رم را دیدیم. آنها شجاع بودند، آنها با اعتماد به نفس بودند و از به چالش کشیدن قهرمان لیگ برتر نترسیدند، همان چیزی که کمتر بیننده ای انتظارش را داشت.

 

دانلود

البته، وقتی مهاجمی درخشان و زیرک مثل ادین ژکو داشته باشید، هر کاری ممکن است. دو گلش خیلی یادآور ترکیبی از مارکو فان باستن و گابریل باتیستوتا بودند، مخصوصا آن شلیک سر ضرب زیبا! از بسیاری جهات، این بازی به بلوغ رسیدن رم بود، رونمایی از دوران «دی فرانچسکو / پسا فرانچسکو توتی» آنها و نشان دادن اینکه تیمی نیستند که باید آن را دست کم گرفت، بدون در نظر گرفتن اینکه کاپیتان شان بازنشسته شده است.

امیدواریم که رمی ها بتوانند با همین میزان آمادگی به کارشان در این مسابقات ادامه دهند، با چنین شجاعتی برابر دیگر تیم های سرشناس بازی کنند و واقعا خودشان را محک بزنند و برابر هیچ چالشی کم نیاورند. آیا بهترین لحظات برای این رم در پیش هستند؟ کسی چه می داند، اما من که واقعا هیجان زده هستم تا ببینم این تیم در فصل جاری به کجا می رسد.

 

11 نظر

رمی عزیز، برای مشاهده نظرات و نظردهی بایستی به سایت وارد شوید.